Ailem mesajlarımı okuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuşmakta sıkıntı yok, sevgili olmak öpüşmek vs günah. Arkadaşın özelini ne konuştuğunu bilmiyoruz tabii ama kızlara gidip de "nude at" demiyordur herhalde değil mi?

Deneyimsiz olsa da çoğu şeyi anlayacak olgunluğa erişmiş oluyor. O yaştaki kişiyi koruyacak bir tehlike yok artık.
Liseye yeni geçmiş daha buluğ çağının zirve olduğu dönem de insanın karakterinin oturmadığı dönemde o kadar tehlike var ki ahir zaman dünyasında.Liselerde hamilelik olayları,madde kullanımı,bıçaklı kavgalar,kaçırılmalar ne kadar fazla haberin yok galiba dünyadan bihabersin dostum...

Liseye yeni geçmiş daha buluğ çağının zirve olduğu dönem de insanın karakterinin oturmadığı dönemde o kadar tehlike var ki ahir zaman dünyasında.Liselerde hamilelik olayları,madde kullanımı,bıçaklı kavgalar,kaçırılmalar ne kadar fazla haberin yok galiba dünyadan bihabersin dostum...
Çocuğuna güvenmeyen bir aile bunları yapar. Böyle şeylere gerek yok artık.

Konuşmakta sıkıntı yok, sevgili olmak öpüşmek vs günah. Arkadaşın özelini ne konuştuğunu bilmiyoruz tabii ama kızlara gidip de "nude at" demiyordur herhalde değil mi?
Dese bile size ne? Sizin günahınız onlara da günah olmak zorunda mı? Sevgili olabilir de öpüşebilir de.

Şu devirde konuşmak demenin ne olduğunu herkes çok iyi biliyordur eminim. İhtiyaçlar doğrultusunda konuşmak doğru değil tabii ki ama arkadaşlık etmenin ileri ki hayatında ve ahirette insana bir faydası olacağını düşünmüyorum. Bu yüzden de yasaklanmıştır zaten...

Tamam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı