Ailem sürekli kalbimi kırıyor

Hocam valla insan çocuğuna kızabilir ama LGS döneminde t tersi olması gerekiyor en ufak şeylerden bile bir baba çocuğuna patlıyorsa işte orada bir sıkıntı var demektir çünkü adı üstünde LGS dönemi sınav senesi.
Biraz kafaya takmamaya çalış mesela ben YKS ye gireceğim ve ailem sayısaldan dile geçmemi sıcak bakmıyor bende robota dönüşmek istemiyorum bunun hakkında tartışıyoruz ama benim hayatım benim istediğim olacak.

Biraz kafaya takmamaya çalış mesela ben YKS ye gireceğim ve ailem sayısaldan dile geçmemi sıcak bakmıyor bende robota dönüşmek istemiyorum bunun hakkında tartışıyoruz ama benim hayatım benim istediğim olacak.
sağolun hocam başarılar YKS'de elbette benim hayatım ve benim dediğim olacak az önce yine laf attı babam bana ama sayenizde motive oldum teşekkürler.

Bu kadar takma ya 😀 baban sana bu süreçte tabii ki ders çalıs diyecek kızacak zaten sen dersini çalış sonra git dışarda gez aktivite yap yorul eve gel takma 1 sene dayanmak zorundasın baban çünkü o senin.

Bu kadar takma ya 😀 baban sana bu süreçte tabii ki ders çalıs diyecek kızacak zaten sen dersini çalış sonra git dışarda gez aktivite yap yorul eve gel takma 1 sene dayanmak zorundasın baban çünkü o senin
Aynen öyle dostum sınav seneleri hiç kolay olmamıştır.

Geri
Yukarı