Arkadaşım sürekli hevesimi kırıyor

Ben YouTube ve Twitch gibi yerlerde yayın ve video çekmek, yayın yapmak istiyorum fakat Discord'da 2 arkadaşım var. Yayın yapmak istediğim 4 senelik sanal sürekli tutmaz falan boş ver deyip duruyolar. Vaktim yok diyorlar, hep hevesimi kırıyorlar. Ben de PC topluyordum video çekmek için falan ama cidden heves falan bırakmadılar. Ne yapmalıyım?
Biraz mantık yürütün. Cidden üreteceğiniz içeriklerin size faydası var mı ? Bu içerikleri üretmek için zamanınız var mı ? Genel olarak olumlu ise arkadaşlarınızla konuşun neden böyle sizi vazgeçirmeye çalışıyorlar diye. Belki bir bildikleri vardır. Mantıksız cevaplar verirlerse onları sallamanın zamanı gelmiş demektir.

Dalgasına söylüyor olabilirler mi? Sonuçta her yayıncı 20000 izlenerek yayın yapmaya başlamadı.

Dostum hayat birilerini takmak için çok kısa evet ben de çok umursadım zamanında ama değmiyor. Bunun önüne geçmek için her planını asla herkese anlatma çünkü insanların çoğu özgüvensizdir ve farklı bir şey denemek isteyenleri hep baltalamaya meyillidir. O yüzden canın ne isterse onu yap ama yine de başkalarıyla istişare etmeyi bırakma. Bazen gerçekten yararlı oluyor sen onları umursa.

Ben YouTube ve Twitch gibi yerlerde yayın ve video çekmek, yayın yapmak istiyorum fakat Discord'da 2 arkadaşım var. Yayın yapmak istediğim 4 senelik sanal sürekli tutmaz falan boş ver deyip duruyolar. Vaktim yok diyorlar, hep hevesimi kırıyorlar. Ben de PC topluyordum video çekmek için falan ama cidden heves falan bırakmadılar. Ne yapmalıyım?
Arkadaşına de ki "Eğitimsiz insansın" de.

Yeni konular

Geri
Yukarı