Arkadaşım sürekli hevesimi kırıyor

Ben YouTube ve Twitch gibi yerlerde yayın ve video çekmek, yayın yapmak istiyorum fakat Discord'da 2 arkadaşım var. Yayın yapmak istediğim 4 senelik sanal sürekli tutmaz falan boş ver deyip duruyolar. Vaktim yok diyorlar, hep hevesimi kırıyorlar. Ben de PC topluyordum video çekmek için falan ama cidden heves falan bırakmadılar. Ne yapmalıyım?

Tek 1 kişinin lafıyla böyle oluyorsan yayında chatine gelip her şeyine laf edip sana söven "toxic" kitleye karşı ne yapacaksın? :D
kafaya takma geç. İleride ünlü olursan gör bak nasıl "R" yapıyorlar sana destek çıktık ayaklarına yatıyorlar :D

Tek 1 kişinin lafıyla böyle oluyorsan yayında chatine gelip her şeyine laf edip sana söven "toxic" kitleye karşı ne yapacaksın? :D
kafaya takma geç. İleride ünlü olursan gör bak nasıl "r" yapıyorlar sana destek çıktık ayaklarına yatıyorlar :D

İleride ünlu olunca.
Vay kanka naber bizi görürsün artık.

Ben YouTube ve Twitch gibi yerlerde yayın ve video çekmek, yayın yapmak istiyorum fakat Discord'da 2 arkadaşım var. Yayın yapmak istediğim 4 senelik sanal sürekli tutmaz falan boş ver deyip duruyolar. Vaktim yok diyorlar, hep hevesimi kırıyorlar. Ben de PC topluyordum video çekmek için falan ama cidden heves falan bırakmadılar. Ne yapmalıyım?
Hocam aynı tip arkadaşa bende sahibim,onlar olmaz dediği zaman cevap bile verme.Fena gıcık ederler insanı bu heves kırıcı tipler,siz kafanıza koyduğunuzu yapın.

Çok takmayın. Eğer sizin için sorun oluyorsa ve yakın arkadaşın değilse bunu yap:

1629017271716.png

Yeni konular

Geri
Yukarı