Aileme her şeyde domuz eti olmadığını nasıl anlatabilirim?

Hocam o Siri olayını bilmiyordur öyle anlaması normal sinirlenecek bir şey yok siz ona söyleyin onu Siri'nin söylemediğini annelerimiz teknolojiyle çok haşır neşir değiller bizim gibi o yüzden bilmiyor diye sinirlenmek mantıksız. Onun dışında içindekiler kısmında yazanları gösterebilirsiniz ailenize.

Hocam Allah size sabır versin Allah senin yardımcı olsun anlatamazsın sonucu şuraya varabilir: Akıl sağlını kaybet…

Anlatamazsınız hocam.

Denersem yazarım ç
Hocam Siri olayı örnek onun gibi her gün birşeyler gösteriyor bana.

Paketlerin arkasında "Helal" damgası varsa gösterin. Ayrıca büyük yerler, domuz eti koyamaz. Koyarsa, bunu belirtir. Çünkü bakanlıklar tarafınca bunlar çok sıkı kontrol ediliyor. Giren her etin nereden ve ne kadara alındığı, ne eti olduğu belli.

Anlatmakla uğraşma. Kendi ayaklarının üstünde duracak hale gel bir an önce ve ortamı terk et.

Bana kurgu gibi geldi. Fakat diyelim ki kurgu değil, bir çok şeyin helal sertifikası var. Öyle her şeyin içine konulmuyor.

Millette büyü büyü sonra ailenden ayrıl demiş. Müthiş çözüm arkadaşlar, çok teşekkürler. Mutlaka uygulasın konu sahibi.

Gösteriyorum yalan diyorlar .
Kurgu değil hocam normalde böylr konular açmam ama çok sinirleniyorum artık bilmeden konuşup azarlamalarına. Öyle aileyi terk etmekle olacak iş değil adam gibi konuşmak istiyorum ama cevap vermeden tersliyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…