Aileme her şeyde domuz eti olmadığını nasıl anlatabilirim?

Müthiş çözüm arkadaşlar, çok teşekkürler.
Evet, her şeyi bildiğini zannedip saçmalayan, çocuğun hayatını kısıtlayan ve aşağılayan, olmayan vizyonlarıyla çocuğun geleceğini de etkileyen ebeveynlerden en kısa sürede ayrılmak müthiş bir çözüm.

16 yaşında yaptım, 16 yıl geçti üstünden ve hayatımda verdiğim en iyi karar diyorum.

Gösteriyorum yalan diyorlar 🤨.

Kurgu değil hocam normalde böylr konular açmam ama çok sinirleniyorum artık bilmeden konuşup azarlamalarına. Öyle aileyi terk etmekle olacak iş değil adam gibi konuşmak istiyorum ama cevap vermeden tersliyorlar.

Aileni terk etme zaten. Bu arkadaşlara bakma önüne gelen her soruna aileni terk et demekle olmuyor. Helal Sertifikalı Gıdalar başlığı adı altında bir çok ürün var bazı sayfalarda bu ürünleri gösteriyor şu helal şu haram diye. Onları takip et. Zaten çoğu popüler ve tanınan gıda şirketleri helal sertifikalı olduklarını açıklıyor.

Örneğin, KFC: Helal Sertifikaları | KFC

Aileni terk etme zaten. Bu arkadaşlara bakma önüne gelen her soruna aileni terk et demekle olmuyor. Helal Sertifikalı Gıdalar başlığı adı altında bir çok ürün var bazı sayfalarda bu ürünleri gösteriyor şu helal şu haram diye. Onları takip et. Zaten çoğu popüler ve tanınan gıda şirketleri helal sertifikalı olduklarını açıklıyor.

Örneğin, KFC: Helal Sertifikaları | KFC
Bencede hocam ama onu gösterince inanacaklarını pek sanmıyorum ciddi söylüyorum bunu.

Hoxam annemin keşfetinde üç şey var. İlahi, Chp'ye sallayanlar, yalan postlar. Ve bunları değiştirebileceğimi sanmıyorum.

Hocam siz Instagram hesabını kapatın annenizin. Kesin çözüm bu gibi duruyor.

WhatsApp'ta üzerine yazı yazılmış cuma mesajları görselleri falan gezer yaşlılarda, gömüşsündür. Onun bir de fetva tarzı olanları var. Onlardan üretip yaymaya çalış. Tutarsa Burger King helal bile dedirtebilirsin. Ki sorarsan Burger King helal der çalışanları. Dini inancına göre adam helal dedi, gerisi beni ilgilendirmez deyip yiyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı