Aileme sigara içtiğimi nasıl söylerim?

LesPellus

Femtopat
Daha fazla  
Ailemde hatta sülalemde sigara içen kimse yok. Tek çocuk olduğum için de annem ve babam bana çok değer veriyor, 17 yaşımda olmama rağmen bana küçük çocuk gibi davranıyor. 2 yıldır sigara içiyorum ailemden gizli saklı fakat bu pandemi döneminde vakit bulamıyorum ve artık aileme söylemem gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda rahatlamak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Ailemde hatta sülalemde sigara içen kimse yok tek çocuk olduğum için de annem ve babam bana çok değer veriyor, 17 yaşımda olmama rağmen bana küçük çocuk gibi davranıyor. 2 yıldır sigara içiyorum ailemden gizli saklı fakat bu pandemi döneminde vakit bulamıyorum ve artık aileme söylemem gerektiğini düşünüyorum ve bu konuda rahatlamak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.
İlk başta minik bir soruyla başlayalım. Sigarayı nasıl temin ediyorsunuz? Kanunlara göre yaptığınız suçtur.

İlk başta minik bir soruyla başlayalım. Sigarayı nasıl temin ediyorsunuz? Kanunlara göre yaptığınız suçtur.

Ayrıca bu da var. 18 yaş ve altına herhangi bir şekilde tütün, uyuşturucu vs satılması yasak. Çocuk sayılırsınız çünkü.

Ayrıca bu da var. 18 yaş ve altına herhangi bir şekilde tütün, uyuşturucu vs satılması yasak. Çocuk sayılırsınız çünkü.
Aynen öyle. Ayrıca gidin diyin ki ben sigara içiyorum. Ama bir tane de kamera saklayın. Eğer babanız sizi öldürmeye çalışırsa kamera şakası diyin.

Geri
Yukarı