Akrabalarım sigara içtiğimi iddia ediyor

Bırakmaya çalışıyorum zaten. Önceden kalın içiyordum günde 4-5 tane şimdi ince günde 1 tane içiyorum.
Onu yazma sebebim babana söylerken "baba ben sigara içiyorum moruq" gibi bir dille ifade edersen yani küçük yaşta zararlı bir alışkanlığa bulaşmış olmanı normal görüp ifade etmeye çalışırsan sıkıntı yaşayacağını ifade etmek istedim.

Sıkıntı o değil işte. Babam sıkıntı, herkesin ailesi bir değil cidden aşırı sıkıntılı bir babam var.

Dayımın babama söylememesi için ne yapmam lazım? Herhangi bir öneriniz var mıdır?
Dayı içmiyorum, ne yalan söylüyorsun anlamıyorum? Sigara markası sor, bana aldiranlar dışında bile bilmiyorum. İçip, içip suçu bana mı atiyorsun? Diyebilirsiniz.

Dayı içmiyorum, ne yalan söylüyorsun anlamıyorum? Sigara markası sor, bana aldiranlar dışında bile bilmiyorum. İçip, içip suçu bana mı atiyorsun? Diyebilirsiniz.

Bunu dedikten sonra hemen gitti yattı. Keşke bir dinleseydi ya.

Yarın sabah ilk iş baş başa konuşmak olucak onunla. Umarım vazgeçirebilirim.

Bunu dedikten sonra hemen gitti yattı. Keşke bir dinleseydi ya.

Yarın sabah ilk iş baş başa konuşmak olucak onunla. Umarım vazgeçirebilirim.
Biraz rahat takılın. Dayı, benim icmedigime inanmak istemiyorsan isteme. -Dayiniz Müslüman ise- ben seni inandıramam ama Allah'a ne diyeceksin, onu düşün. De. Kesin çözüm 😄

Biraz rahat takılın. Dayı, benim icmedigime inanmak istemiyorsan isteme. -dayiniz Müslüman ise- ben seni inandıramam ama Allah'a ne diyeceksin, onu düşün. De. Kesin çözüm 😄

Müslüman kendisi. Biraz ırkçj bir yaklaşım olacak ama ırkçılık yapmıyorum. Dayım kürt ve kürtlerde biraz edep problemi var. O yüzden sıkıntı çıkarıyor.

Geri
Yukarı