Ailemin doğum günümü kutlaması yerine Technopat'ın kutlaması

Dostum kimliğimin nerde olduğunu hatırladım. Ondan sonra doğum tarihi falan diyordu baktım 8 Temmuz diyor.
İnsan bir açıdan kendi çevresinin aynasıdır derler. Demem o ki, insan kendi doğum gününü unutacak noktaya gelmişse, bu insanın problemleri daha büyüktür. Naçizane görüşüm.

1625695577804.png

Nokta atışı cevap aynen bu olurdu. Saat gecenin 1'i, bir yarını bekleyin isterseniz.

Eki Görüntüle 1099967

Nokta atışı cevap aynen bu olurdu. Saat gecenin 1'i, bir yarını bekleyin isterseniz.
Gerçi cidden, gecenin 1'inde doğum günü kutlamaya çalışırsak parti yapıyorlar diye üstümüze polis çağırırlar. Bir yandan iyi bir yandan kötü.
Ritooo tr serverı yanıyor ritooo!
İnsan bir açıdan kendi çevresinin aynasıdır derler. Demem o ki, insan kendi doğum gününü unutacak noktaya gelmişse, bu insanın problemleri daha büyüktür. Naçizane görüşüm.
ZİH̨̢̀İ͚̹Ņ̰͟͝SE͎͔̪͚L̖ ̅̏̃̂͐҉SO̅RU̵̴̡̯̿͂ͣ̉̓͟͜͞Ǹ̅̏̈͛ͦ ͋̅͊̓Y̷̸̖̮̬̰͍͟ͅA̵̛̬ͯ̋̈͘͝ͅRDĮ̸͉͎ͫ̄͠M̄̃̏ͬ͒ͥ ̹͑ͪͬ́E̢̒̎ͫ͢͜͟͠Dİ̪͈̼̲ͥ̌͑̿N.
1625695732204.png

Gerçi cidden, gecenin 1'inde doğum günü kutlamaya çalışırsak parti yapıyorlar diye üstümüze polis çağırırlar. Bir yandan iyi bir yandan kötü.

Ritooo tr serverı yanıyor ritooo!

ZİH̨̢̀İ͚̹Ņ̰͟͝SE͎͔̪͚L̖ ̅̏̃̂͐҉SO̅RU̵̴̡̯̿͂ͣ̉̓͟͜͞Ǹ̅̏̈͛ͦ ͋̅͊̓Y̷̸̖̮̬̰͍͟ͅA̵̛̬ͯ̋̈͘͝ͅRDĮ̸͉͎ͫ̄͠M̄̃̏ͬ͒ͥ ̹͑ͪͬ́E̢̒̎ͫ͢͜͟͠Dİ̪͈̼̲ͥ̌͑̿N.
Eki Görüntüle 1099983
1625695848697.png

Discord'u atarsam özel adres paylaşımından ban yerim. Pastebin olarak atsam ban yemem diye düşünüyorum. gerçi pastebin artık vpn'li oldu. O yüzden direk yazıyorum.

hot single moms in your area#9616 isteyen eklesin. Arada sırada loldür legendür falan gireriz.
Şu anda random atmamak için zor tutuyorum kendimi.

Geri
Yukarı