Filistin'deki vahşi kurban bayramı kutlaması.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimse kusura bakmasın hocam ama İslam dininin temeli uydurmadan yapılmıştır. Evet peygamberlerimiz var elhamdülillah hepsine inanır iman ederim. Ama kuranda o yazılan her kafir öldüren cennete gider meseleleri kuranın değiştirildiğini işaretler. Yani peygamberler dönemindeki insanlardan başka kimse İslam dinini yaşamadı yaşamıycak.
Ahlaklı ve vicdan sahibi bir insan olabilmek için din gerekli bir sebep değildir. Dine inanmadan ahlak, vicdan ve iyinin ne önemi var diye yaşayan kişilere insan falan denilmez.

Herhangi bir bayrak göremedim.

Arap'lar sonucta. Farkeder mi? Videonun Azerbaycan'da cekilip türkçe konusuldugu halde ben bayrak goremedim demek gibi bir sey.

Türkiye şu an İslam'ı İran'la birlikte en doğru (?) Yaşayan ülkedir. Kötünün iyisi ama. Diğer ülkelerin hali ortadayken bir tek Türkiye öne çıkıyor. Yoksa gerçek din bu değil tabii ki.

Bu katliamin gercegi bu degil demek istedin galiba. Gercek dinden kastiniz hep degisiyor. Gercek dini kutsallastirmaktan bikmadiniz mi?

Keşke kurban olduğum bize gerçekden doğru yola işaret eden bir şey gönderse. Hadislerde Hz. Mehdi gelecek deniliyor. İnşallah gelir ve bize doğru yolu gösterir.

Kimse kusura bakmasın hocam ama İslam dininin temeli uydurmadan yapılmıştır. Evet peygamberlerimiz var elhamdülillah hepsine inanır iman ederim. Ama kuranda o yazılan her kafir öldüren cennete gider meseleleri kuranın değiştirildiğini işaretler. Yani peygamberler dönemindeki insanlardan başka kimse İslam dinini yaşamadı yaşamıycak.
Hocam kafir öldürünce cennete girilir diye Kuran'da yazmıyor.

Her kâfir öldüren cennete mı gidecek sanırım 11 Eylül Fransa terör olayları bu yüzden ortaya çıkmış olabilir eğer Kuran'da böyle bir ayet varsa yurt dışındaki olayları buna bağlayabiliriz.

Değiştirildi hocam bizzat oturur size ıspatlarım ben bunu ama psikolojiniz çocukluktan beri dine uyarlandığı için ne göstersem nafile.
Hocam insanları ateistliğe sürüklemenin bir manası yok, büyül ihtimal çevirisi yanlıştır.

@mr.esat Kardeşim ben ateist değilim elhamdülillah müslümanım içki içmem sigara içmem 5 vakit namazımı kılarım allahada inanırım. Sadece kuranında değiştirildiğine inanırım.

Bulunca ekleyeceğim.
.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@MaxP Umarım o duruma gelmeden daha iyi günler görebiliriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı