Aileniz bilgisayar oynamanıza karışıyor mu?

Günde kaç saat oyun oynuyorsunuz ve aileniz bu duruma nasıl yaklaşıyor?

• 2 Saat

Oy: 23 15,8%
  • 4 Saat

Oy: 30 20,5%
  • 6 Saat

Oy: 22 15,1%
  • 8 Saat

Oy: 24 16,4%
  • 10+ Saat

Oy: 47 32,2%

• Oy verenlerin toplamı
    146
Geforce Now ile arada telefondan oynuyorum. O güzel oluyor. Ama bekleme süresi çok olabiliyor.

Hocam Avrupa hesabı açabilirsiniz. 0 sıra 60-30 MS arası ping değerleri ile oynuyorum. Bu arada internetim 13 mbps 1 upload. Ve oynama süresi de 1 saat. Windscribe kullandım ben açarken öneririm size de.

8 saat oynarım çoğunlukla bazı günler 10 saat ya da fazla da olur. Ama genelde okul olunca hafta içi 2 saat hafta sonu 6 saat falan. Şu an tatil diye 8-12 saat

Liseye kadar çok kızıyorlardı ve günde 2 saat bile oturamıyordum. Lise sonrası tamamen bıraktılar karışmayı çünkü aslında oyun oynamadığımı ve buradan gelecekteki mesleğimi elde edebileceğimi düşündüler. Şimdi üniversite son sınıf öğrencisiyim, tatil zamanları yanlarına gittiğimde senin bilgisayarda işin yok mu demeye başladılar. Oyun oynadığım zamanlarda elbet oluyor ancak bir süre sonra bunun zaman kaybı olduğunu düşünmeye başlıyorsun, oyun oynamaktan ziyade bir şeyler başardığın vakit pek karışmıyorlar. Örneğin şu an evde olmamama rağmen evin internet, elektrik ve doğalgaz faturasını ben ödüyorum. Bunların hepsini bilgisayar sayesinde yapmış oldum. Karşılığını görünce bıraktılar karışmayı :D

Nişan yapacağım kişi,bilgisayarı satıp nişanı karşılarız demişti. Yaptıklarının ayarı kaçtı,ayrıldım. Üzülme reis.
Ben yapmazdım öyle bir şey hocam. Bilgisayar ucuz bir şey değil sonuçta. İyi yapmışsınız. Bu ülkede kadını tekrar bulursunuz ama bilgisayarı bulamazsınız.

10 saatten fazla ama yazları, okul varken 0 ila 1 saat anca.

Hocam Avrupa hesabı açabilirsiniz. 0 sıra 60-30 MS arası ping değerleri ile oynuyorum. Bu arada internetim 13 mbps 1 upload. Ve oynama süresi de 1 saat. Windscribe kullandım ben açarken öneririm size de.
0 sıra yok artık. Son 1 ayda ani bir şekilde sıralar çok arttı. Normalde 200 kişilik sıra 10 dakika bile sürmezken artık 50 kişilik sıra 2 saat sürüyor. Sıra azaldıkça daha da yavaş geçiyor.

Ben eskiden her boş vaktimde oyuna yöneliyordum. Notları aşırı iyi olmasına rağmen o yaşlarımda çok karışıyorlardı. Liseye geçince de maalesef bu durum değişmedi. Şimdi tıp 3. sınıf öğrencisiyim derslerime haldır huldur çalışıyorum ama tatillerde annem hala daha karışmaya, bilgisayarı kapatmaya, sigortayı indirmeye devam ediyor. Oysaki okul zamanında günde 4 saat uyuyarak tüm günümü ders çalışarak geçiriyorum ama tatilde evdeyken oynayacağım 3 4 saatlik oyuna aşırı karışıyor maalesef bu beni çileden çıkarıyor.

Geri
Yukarı