Aileniz ile ilişkiniz nasıl?

Karnemde zayıf geldiği vakit "canını sıkma oğlum ben boşuna mı açıyorum bu işyerini istersen hiç okuma" diye gülen bir adamdır benim babam. Sonra işyeri battı ama olsun .d

Ailemden hiç baskı, engel, yasak görmedim hayatım boyunca. Sülalem rahat modunda yaşıyoruz alayımız.
Hocam merak ettirdin sorması ayıp ne üzerine iş açmıştınız?

Çok iyi, hayatta şanslı olduğum tek konu olabilir. Babamla arkadaş gibiyim. Sürekli sorar nasıl gidiyor diye. Cüzdanımı kontrol ediyor, para azsa ekliyor üzerine sormadan. YKS sonucu iyi gelmediğinde hayat bitti demiştim ama garip bir şekilde destek oldular.
Karnemde zayıf geldiği vakit "canını sıkma oğlum ben boşuna mı açıyorum bu işyerini istersen hiç okuma" diye gülen bir adamdır benim babam. Sonra işyeri battı ama olsun .d

Ailemden hiç baskı, engel, yasak görmedim hayatım boyunca. Sülalem rahat modunda yaşıyoruz alayımız.
Benim babam da aynı :D Sınav sonucu kötü gelirse sorun yok, zaten eleman arıyorum yanıma diyordu.

İkisi de Zamanında ablamı bahçede kovalayarak da dövmüş, bir öldürmediği kalmıştır.
Öyle ki beni yanına alamadığı için üniversite okumamıştı.
Para sever kişilikleri yüzünden 60 saat uykusuz ve aralıksız nöbet tutar gibi çalışmışlığımız kayıtlarda mevcuttur.

Günümüzde babam İnstagram'da Rus kadınların story'lerini like'layıp Youtube'da bulduğu dağ, su, çayır, çimen videolarını da sanki kendisi çekmiş gibi tekrar paylaşmaktadır.
Yılda bir görüşümüz 6 saat falan olmasına rağmen o arada bile isteği "Şu indirme programı çalışmıyor, şuna bi' bak hele" dir.
Özür dilemeyi bile beceremeyen. Konuşmaya başladığında susmayan, kalbi kapkara kalan birisi. Annemi de aldattıktan sonra özgürlüğüne kavuşmuştur.

Burada yazılanları okuyunca ne kadar üzüldüğümü tahmin edemezsiniz. Yazılanların aksine babam en büyük destekçim. Mizah anlayışı olarak birbirimize benziyoruz. Sürekli yanından ayırmak istemiyor. Yaptığım şeyleri destekliyor, moral veriyor. Annem için de durum farksız değil. Sadece bazı durumlarda annem beni anlamak istemiyor, tepki koyuyor. Onun haricinde bir sıkıntım yok sanırsam.

Annem ile idare ediyoruz, ablarım ile de idare ediyoruz,
Küçük erkek kardeşim onunla arada vs atıyoruz, 3Ş3k büyümüş yenemiyorum,
Ondan da küçük bir kardeşim var onunla da aramız çok iyi. Sanırım tek anlaşabildigim en küçük kardeşim ( 1 yaşında -_- ) he babamı unutum babam varmı ki varmış aramız hiç iyi degil.

İyi mi kötü mü hiç anlamıyorum. Onlarda beni anlamayınca böyle oluyor. İstedikleri gibi davranıyorlar. İşlerine nasıl geliyorsa öyleler. Bir gün iyi bir gün kötü oluyor. Bu karışıklık ile bir gün sanırım tam delireceğim. Ne yapacağımı şaşırıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı