Ailesi olmayan birisini nasıl mutlu edersiniz?

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
İlk olarak selam. Discord'dan bir arkadaş ile tanıştım ve maalesef pek iyi değil. Kendisi anne babasını kaybetmiş ve çok üzgün. Kendisi bir kız. Acaba onu nasıl mutlu edebilirim? Yani nasıl teselli edebilirim?

İlk olarak selam. Discord'dan bir arkadaş ile tanıştım ve maalesef pek iyi değil. Kendisi anne babasını kaybetmiş ve çok üzgün. Kendisi bir kız. Acaba onu nasıl mutlu edebilirim? Yani nasıl teselli edebilirim?

Nelerden hoşlandığını söyle bir şeyler yap işte ama ailesini hatırlatacak şeylerden bahsetme.

Erkek olabilir. Senden hediye isteyebilir, acındırıp nitro aldırabilir. Sesli sohbete çağır.

Hiçbir şekilde edemezsin.

4 yaşında babam öldü ve şunu biliyorum, o acının teselli edilmesinin yolu yok.
En fazla o olayı 10-20 dk unutturabilirsiniz ötesi gelmez.
İsterseniz dünyayı verin ona yine de teselli olmaz çünkü zihin oyalanmadığı her an o yaşanan olaya kayar.

Anneme o zaman psikiyatri ilaç yazmıştı daha kolay atlatması için, abim ve ablamın söylediklerine göre beni doğurduğunu unuttuğu bile oluyormuş ilaç yüzünden, düşünün artık baskılamak için ne kadar ağır ilaçlar veriyorlar.

Ayrıca DC kızına çok güvenmeyin derim.

Geri
Yukarı