Birisini nasıl linç edersiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden sekerr'in sözleri yüzünden ben yargılanıyorum burada? Oysa orada sadece bir soru sormuştum.
Kimle dalga geçtiğimi gördünüz?

Bu ne? Hilal bıyıklı özel harekat. Ne alaka?
[/QUOTE]
Linç özel harekatı geliyor manasında.

Gerçekleri söyledim ben. Nefsinizi terbiye edin biraz. Ben terbiye etme yolundayım nefsimi. Burası mümin ülke.
Mümin ülke nedir ya? Bu ülkede herhangi biri istediği dini seçmede özgür, bilmiyorsanız söyleyeyim. Türkiye müslüman bir ülke değildir, ülkenin çoğunluğunu müslümanlar oluşturuyordur. "10 Nisan 1928 tarihinde yapılan değişiklikle Anayasa’nın 2 maddesinde yer alan “Türkiye Devleti’nin dini İslam’dır” hükmü çıkarılmıştır." yani Türkiye Cumhuriyeti'nin resmi olarak bir dini yoktur.

Mümin ülke nedir ya? Bu ülkede herhangi biri istediği dini seçmede özgür, bilmiyorsanız söyleyeyim. Türkiye müslüman bir ülke değildir, ülkenin çoğunluğunu müslümanlar oluşturuyordur. "10 Nisan 1928 tarihinde yapılan değişiklikle Anayasa’nın 2 maddesinde yer alan “Türkiye Devleti’nin dini İslam’dır” hükmü çıkarılmıştır." yani Türkiye Cumhuriyeti'nin resmi olarak bir dini yoktur. 1928'den beri bu ülkede isteyen istediği dini yaşamakta, seçmekte özgürdür.
Kardeşim uzatma ya, tamam laik bir ülke, o sekerr'in düşüncesi, baydınız artık.

Ben sekerr'in yorumlarını savunmadım, onun dediklerini yanlış anladığınız için düzeltmeye çalıştım.

1592671256628.png

Benim anlamadığım şu, ben laik bir ülke değil, kadınlar öyle giyinmesin vs. demedim ki ya, yeter artık. Sekerr'in dediklerini de savunmadım, sadece yanlış anlaşıldığı için düzeltmeye çalıştım.

Kardeşim uzatma ya, tamam laik bir ülke, o sekerr'in düşüncesi, baydınız artık.
Sen karşındaki insanlara "kardeşim" diye nasıl konuşuyorsun he? Kaç yaşındasın sen!? Sana mı cevap vermişim ben?! Geçen konularda da başkasına cevap vermeme rağmen konu açıp durdun. Bir insan seninle konuşmuyorsa cevap vermeyceksin.

Sekerr denen üye hiç tarih okumamış. 1924 anayasasını okusun. Tarih okumadığını ne kadar da belli, kas kafalı olup çıkmış.

Sekerr denen üye hiç tarih okumamış. 1924 anayasasını okusun. Tarih okumadığını ne kadar da belli, kas kafalı olup çıkmış.
Kim?
Sen karşındaki insanlara "kardeşim" diye nasıl konuşuyorsun he? Kaç yaşındasın sen!? Sana mı cevap vermişim ben?! Geçen konularda da başkasına cevap vermeme rağmen konu açıp durdun. Bir insan seninle konuşmuyorsa cevap vermeyceksin.
Ben 32 yaşındayım, profilimde de yazıyordu.

Geçen de yanlış anlaşıldı, ben düzeltince yanlış anlaşıldım. Sekerr zaten ülke laik değil demiyor, çoğunluk müslüman olduğu için öyle diyor, sekerr'i savunduğum yok yanlış yere çekmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı