Birisini nasıl linç edersiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burası mümin ülke.
Burası laik bir ülke. Ülkelerin dini olmaz, kişilerin inancı olur. Senin neye inanacağın seni bağlar, başkalarına bunu empoze etmeye çalışırsan saygı kazanamazsın. Bunu yaparken sınırları aşarsan da bu sefer yasalar (çalışmasalar bile) devreye girer.

Son din savunucusu ilan etmeyin kendinizi. Mükemmel bir insansınız da başkalarının derdini düşünmek, tasalanmak size kaldı değil mi?

Gerçekleri söyledim ben. Nefsinizi terbiye edin biraz. Ben terbiye etme yolundayım nefsimi. Burası mümin ülke.
Bu ülke müslüman bir ülke değil. İnsanların giyinişlerine inançlarına saygı duymak zorundasınız. Burası laik bir ülke ve her insan sizin gibi düşünmek zorunda değil.

Onların yaptığı da doğru değil ancak siz bilerek ortalığı karıştırmaya çalışıyorsunuz. Açtığınız son 3 konuda haksız olmanıza rağmen hala devam ediyorsunuz. Zaten yakında BAN yemeniz yakındır. 🤣 🤣

Bugüne kadar nadiren bu kadar provakatif bir üyeyle karşılaşıyorum. Yaptıkları yetmezmiş gibi 2-3 kişiden haklı olarak çektiği tepkiden dolayı linç yedim diye konu açıyor.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yargıçlar geliyor.

Konu sahibi konuyu tamamen dalga geçme amaçlı açmış belli ki. Gelen geçen üyeyle dalga geçiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı