Ailevi problemler yüzünden evden atılmak

Emir46

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bu konuyu açarken biraz tereddütlüydüm. :) Ailevi problemler yüzünden evden atıldım ve son paramlada taksiye binip otogara geldim. Burada birçok insan kendi işiyle ilgilensede benim ne yapabileceğim hakkında bir fikrim yok yanımda valizim ve eşyalarımla birlikte önceki e ticaret işimden kalan telefon kılıfları ve şarjlarda mevcut. Sabah yakındaki yerlere gittim sordum elimdekileri satabilir miyim diye fakat onlarda almıyorlar sanırım. Benim şu an ne yapabileceğim hakkında bir fikrim yok sizce hangi şehre gitmeliyim nasıl ilerlemeliyim bir fikri olan var mı ya da başından böyle bir olay geçmiş olan? Otogarda resmen takılı kaldım. Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

Merhaba, şu an elinizdeki kılıfları satmanız biraz zor olabilir çünkü alan varsa bile çoğu mağaza saatten dolayı mağazalarını kapatmıştır, üzücü bir durum. Umarım yarın güzel ve umutlu bir sabaha uyanırsınız. İyi geceler.

Merhaba, bu konuyu açarken biraz tereddütlüydüm. :) ailevi problemler yüzünden evden atıldım ve son paramlada taksiye binip otogara geldim. Burada birçok insan kendi işiyle ilgilensede benim ne yapabileceğim hakkında bir fikrim yok yanımda valizim ve eşyalarımla birlikte önceki e ticaret işimden kalan telefon kılıfları ve şarjlarda mevcut. Sabah yakındaki yerlere gittim sordum elimdekileri satabilir miyim diye fakat onlarda almıyorlar sanırım. Benim şu an ne yapabileceğim hakkında bir fikrim yok sizce hangi şehre gitmeliyim nasıl ilerlemeliyim bir fikri olan var mı ya da başından böyle bir olay geçmiş olan? Otogarda resmen takılı kaldım. Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

Ne yaptınız hocam? Çok üzücü bir durum geçmiş olsun.

Ne yaptınız? Gidecek yeriniz yoksa hastanenin ziyaretçi bölümünde uyuyabilirsiniz. Eğer aile evine dönmeniz istenmiyorsa kalacak yer sağlayabilen bir iş yeri bulmaya çalışın.

Merhaba, bu konuyu açarken biraz tereddütlüydüm. :) Ailevi problemler yüzünden evden atıldım ve son paramlada taksiye binip otogara geldim. Burada birçok insan kendi işiyle ilgilensede benim ne yapabileceğim hakkında bir fikrim yok yanımda valizim ve eşyalarımla birlikte önceki e ticaret işimden kalan telefon kılıfları ve şarjlarda mevcut. Sabah yakındaki yerlere gittim sordum elimdekileri satabilir miyim diye fakat onlarda almıyorlar sanırım. Benim şu an ne yapabileceğim hakkında bir fikrim yok sizce hangi şehre gitmeliyim nasıl ilerlemeliyim bir fikri olan var mı ya da başından böyle bir olay geçmiş olan? Otogarda resmen takılı kaldım. Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.
Ne yaptın da atıldın özel değilse anlatabilirsin belki ona göre bir çözüm önerebilirim. Onun dışında elindekilerinizi daha uygun bir zamana saklayın şuan satabileceğinizi sanmıyorum seyyar tüccar gibi gezen birinden şarj aleti ve kılıf almazlar. Geçmiş olsun diğer akrabaların yakınındaysa onların yanına gidip onlarla kalabilirsin. Ya da yakın bir arkadaşın varsa.

Kardeşim daha önce evden bircok kez atilmis biri olarak seni cok iyi anliyorum ama yapabilecegin bir şey yok maalesef kendi başina hayatta kalamazsın. Bir akraban varsa yanına sıgınmak zodundasin eger anlasamadiysan hala. Sinirleri gecene kadar orada kalırdın ama yoksa anlasmaya calis.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı