Ailevi sıkıntılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şöyle ki durum kolejde okuyorum %100 burslu A sınıfımdayım, 26 sınıf mevcudu ben sınıf sıralamasında ilk 5 den çıkmıyorken şimdi 15-20 civarlarındayim. Kardeşim E sınıfında, 140 civarı fen liesinde okuyan öğrenci var kardeşim 90-100 arasında gidip geliyor ben ilk 40 dan çıkmıyorum anlatmaya çalıştığım buydu.
Nerede yaşıyorsun? Belki yardımım dokunur.

Videoya almayı denedim ses kayıtlarını, videoları telefonumda duruyor şu an, ama ne işe yarar bilmiyorum.

Kız arkadaşım benden ayrılmak istedi 2 ay oluyor o günden beri kızlarla konuşmuyorum sadece 2 erkek arkadaşım var.
Hocam o sizin anneniz, kızlarla konuşmamak ayrı birşey. Neden böyle yaptığını sorun, ve sizi sevip sevmediğini sorun. Biraz konuşun yani.

Burada anlatılacaklar anlatılmış eğer böyle bir durum varsa yarın sabah okula gitmek yerine suç duyurusunda bulunman daha iyi hemen işlemleri başlatırlar.
Kesinlikle. Savcılığa verdiği an çocuk geçici olarak devlet himayesine alınır soruşturma boyunca. En uzak ihtimalde (savcılık dilekçesini işleme almadan durdurma ihtimali - savcılıkta da tanıdığı var ise ki zor bir ihtimal) online platformlardan beyaz masa (emin değilim) , CİMER gibi mecralara da başvurabilir sanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı