Ailevi sıkıntılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi günler. Öncelikle lise 3 öğrencisiyim, annem ve babam 7-8 ay önce annemin kısmen babamı aldatması sebebiyle ayrıldılar. Babam memleketine gitti ben de eğitimim için olduğum şehirde kaldım. Annem bana köpekmişim gibi davranıyor para falan asla ve asla vermiyor okula gidiyorum arkadaşlarımdan aldığım 3 lirayla iki su alıyorum öğle arası da sınıfta aç bir şekilde oturuyorum, annemin aylık 12K maaşı var maddi durumda sıkıntısı yok. Babam da aynı şekilde 11-12K kazanıyor aylık. Lakin ikisi de bana bakmıyor, annemle aynı evde yaşamama rağmen 3 aydır konuşmuyorum, haftada 3 kez duş alma iznim var 10 dakika sürem var (dün 10 dakikayı geçtiği için evin vanasından binaya gelen suyu tamamen kesti ben çıkana kadar çeşmede yıkadım saçımı), sabunu aşırı kullanmam yasak, saçımı yıkarken de el sabunu kullanıyorum mecburen. Bunlar normal mi? Kimseye bir zararım olmadı ki şu ana kadar neden bunlar başıma geliyor? Öneri ve tavsiyeleriniz nelerdir?

Babana ulaş veya artık sende sert davranmaya başla. Bundan başka bir seçenek göremiyorum.

Dostlar konu bence troll diğer konularına bakarsanız arkadaşın bir 18 yaşındayım diyor sonrasında ise 14 yaşındayım ne yaşıyor acaba.Eki Görüntüle 1399487Eki Görüntüle 1399488
Sigara konusunda 18 altı olduğumu söyleyecek kadar cesaretim yok. : ) Önceki konuya da bakarsanız mining ile para kazanmak hakkında açtım konuları. Kimsenin duygularıyla oynayacak halim yok, dikkatiniz için tebrikler fakat hayatım bu şekilde size anlattım, öneri istedim. Art niyetim, kötü bir amacım yok.

Sigara konusunda 18 altı olduğumu söyleyecek kadar cesaretim yok: ) önceki konuya da bakarsanız mining ile para kazanmak hakkında açtım konuları. Kimsenin duygularıyla oynayacak halim yok, dikkatiniz için tebrikler fakat hayatım bu şekilde size anlattım, öneri istedim. Art niyetim, kötü bir amacım yok.

Umarım dediğiniz gibidir forumda çok fazla troll konu görünce herkese inanamıyorum maalesef.

Sigara konusunda 18 altı olduğumu söyleyecek kadar cesaretim yok. : ) Önceki konuya da bakarsanız mining ile para kazanmak hakkında açtım konuları. Kimsenin duygularıyla oynayacak halim yok, dikkatiniz için tebrikler fakat hayatım bu şekilde size anlattım, öneri istedim. Art niyetim, kötü bir amacım yok.
Kimse böyle bir konuda sahte konu açmaz dostum zaten. Konu içi mesajların maalesef ki tutarlı...

Annenin instagramı var mı? Polise ver.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı