Ailevi sıkıntılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimseye kendimi inandırmak gibi bir amacım yok, inanmayan arkadaşlara Discord üzerinden öğrenci belgemi ve evde çektiğim videoları gönderebilirim.
Sakın böyle bir hata yapma. Kötü niyetli insanlar burada da olabilir.

Kimseye kendimi inandırmak gibi bir amacım yok, inanmayan arkadaşlara Discord üzerinden öğrenci belgemi ve evde çektiğim videoları gönderebilirim.
Evde çektiğin videolar varsa burada vakit harcama. Dediğim gibi yarın git suç duyurusunda bulun bu olayın şakası yok. Sen onların oyuncağı filan mısın ki sana böyle davranıyorlar.

Hocam Discord adınızı atabilir misiniz?
Videoların gerçekliğini elimde olmadan merak ettim. Eğer elimden bir şey gelirse yardım etmek istiyorum.

Evde çektiğin videolar varsa burada vakit harcama. Dediğim gibi yarın git suç duyurusunda bulun bu olayın şakası yok. Sen onların oyuncağı filan mısın ki sana böyle davranıyorlar.
Yapması gereken 3 alternatif var
1- Deliller ile CİMER'e şikayet
2- Aile sosyal politikalar il müdürlüğüne gitmek ve olayı izah etmek
3- Savcılığa suç duyurusunda bulunmak.

Bu 3ünden biri arkadaşın devlet himayesine alınmasını sağlar. İstediği kadar tanıdık olsun. Arkadaşa tek tavsiyem suç duyurusunda eklenen delilleri annesi öğrenip yok etmek isterse her ihtimale karşı delilleri şahsi bir bulut hesapta saklaması.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı