Aileyle izlenebilecek film önerisi

Tosunbey

Picopat
Yer
Mersin, Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Çerez, bisküvi, Beypazarı aldım. Yemek masasını topluyoruz, birazdan film izleyeceğiz ama film yok.

Kısaca aile filmi, aksiyon odaklı olmasın, aşırı küfürlü olmasın, acilinden öneriler. Şimdiden teşekkürler.

Charlie'nin Çikolata Fabrikası, Garfield, Evde Tek Başına, Ratatouille, Hachiko: A Dog’s Tale (aile izlenebilecek en iyi filmlerden), Umudunu Kaybetme (sıkıntılı bir sahne yok diye hatırlıyorum), E.T. the Extra-Terrestrial (bunu hiç izlemedim ama çok öneriliyor), Jumanji, Harry Potter serisi.

Charlie'nin Çikolata Fabrikası, Garfield, Evde Tek Başına, Ratatouille, Hachiko: A Dog’s Tale (aile izlenebilecek en iyi filmlerden), Umudunu Kaybetme (sıkıntılı bir sahne yok diye hatırlıyorum), E.T. the Extra-Terrestrial (bunu hiç izlemedim ama çok öneriliyor), Jumanji, Harry Potter serisi.
Animasyon olucaksa bunlara ek, Up( yukarı bak olması lazım sanırsam) ve wall-e de izlenebilir.

7. Koğuştaki Mucize'yi izlediniz mi hocam?
Evet hocam, sağolun

Hocam ET ve Hachiko hariç hepsini izledim. Ama bu ikisine bakıcam. Teşekkür ederim.

Animasyon olucaksa bunlara ek, Up( yukarı bak olması lazım sanırsam) ve wall-e de izlenebilir.
Sağolun hocam harika filmler ama izlemiştim.

Geri
Yukarı