Aileyle oynanabilecek kutu oyunu tavsiyesi

Sokağa çıkma yasakları falan da gelince telefona bakmadan 30dk geçiremez olduk. Biraz eğlenip oyun oynamak istiyoruz var mı tavsiyeleriniz? UNO bakmıştım ben onu almayı düşünüyorum ama scrabble gibi bir şey de vardı galiba. Önerilerinizi bekliyorum. Her yaş için uygun olan türden olursa iyi olur.
Monopoly ama kredi kartı olmayan. Aşırı iyidir. Ya da Jenga önerim.
Tombala iyi hoş da çok durgun geliyor bana. Sayı çekiyorsun sende varsa var diyorsun çok bir olayı yok yani. Arkadaşlarla oynarken iyi para kazanmıştım iddia yoluyla. 🤣

Neyse ki UNO 30-40 liraya bulunabiliyor. Cidden çok pahalı. Altın mı alıyorum acaba kutu oyunu bu ya.
Geçen sene kart oynadık diye müdür ve din hocası tarafından şafak operasyonu yemiştik. Gıcık karı 1 saat kart oyunlarının haram olduğundan bahsetti

Hocam bir Monopoly vardı atıyorduk bir şehir geliyordu sonra şehri satın alıyorduk falan Monopoly paraları vardı çok garip anlattım ama arkadaşlarla oynamıştık çok iyiydi. Ne olduğunu biliyor musunuz?
Valla ben şunu oynamıştım. Bu da çok iyiydi .
Monopoly Milyoner Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

Abo en az 199 TL diyorlar MonoPoly'e ben zamanında 89 TL'ye yalvar yakar almıştım. Ekonomi uçmuş. :(

Sokağa çıkma yasakları falan da gelince telefona bakmadan 30dk geçiremez olduk. Biraz eğlenip oyun oynamak istiyoruz var mı tavsiyeleriniz? UNO bakmıştım ben onu almayı düşünüyorum ama scrabble gibi bir şey de vardı galiba. Önerilerinizi bekliyorum. Her yaş için uygun olan türden olursa iyi olur.

Monopoly güzel.

Scrabble'ı çözene kadar sıkabilirsiniz, o yüzden UNO öneriyorum ben de. Oyunun eğlencesini arttırmak için uygulayabileceğiniz eşli, tekli, 7-0, forced play, katlamalı gibi çeşitli kurallar var, küçük bir servet harcamadan güzel zaman geçirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı