Aim Azaltan Mouse Önerileri

Arkadaşlar merhaba, FPS oyunlarını yeni oynamaya başladım. Valorant'ı bi tık beceriyor olsamda Pubg Steam gibi oyunların aim'leri çok fazla olduğu için silah kullanamıyorum. Aim'i ciddi derecede azaltan mouse'lar var. Aklımda Bloody V7MA vardı ama artık piyasadan kalkmış. Ona benzer aim'de yardımcı olan mouse önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba, FPS oyunlarını yeni oynamaya başladım. Valorant'ı bir tık beceriyor olsam da PUBG Steam gibi oyunların Aim'leri çok fazla olduğu için silah kullanamıyorum. Aim'i ciddi derecede azaltan Mouse'lar var. Aklımda Bloody V7MA vardı ama artık piyasadan kalkmış. Ona benzer Aim'de yardımcı olan mouse önerilerinizi bekliyorum.

Aim azaltan mouse? Anladığım kadarıyla aim inizin kötü olmasını mı istiyorsunuz?

Arkadaşlar merhaba, FPS oyunlarını yeni oynamaya başladım. Valorant'ı bi tık beceriyor olsamda Pubg Steam gibi oyunların aim'leri çok fazla olduğu için silah kullanamıyorum. Aim'i ciddi derecede azaltan mouse'lar var. Aklımda Bloody V7MA vardı ama artık piyasadan kalkmış. Ona benzer aim'de yardımcı olan mouse önerilerinizi bekliyorum.

Sprayden bahsediyorsunuz sanırsam. Mouse ile doğrudan bir alakası yok aslında.

Sanırım yazılımlarıyla oyun kolaylaştıran farelerden bahsediyorsunuz eğer öyleyse almayın çünkü hile yapmış kadar oluyorsunuz.

Sprayden bahsediyorsunuz sanırsam. Mouse ile doğrudan bir alakası yok aslında.
Aim azaltan mouse? Anladığım kadarıyla aim inizin kötü olmasını mı istiyorsunuz?
Rakibe oyunda spray atarken silah tepmesini engelleyen mouse'lar var ya :D Ölmekten çok yoruldum ben o yüzden sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı