AIM geliştirilebilir mi?

Hep derecesiz giriyordum. Tek kolsuz olan ben olamam heralde diyip bir özgüvenle dereceli maç oynamaya başladım. Sonuç: İlk 5 maç lose, demir 3'e yerleştim ve hala oyun kazanamadım dünden beri 😂 Tek kolsuz benmişim.
Geliştirebiliniyormuş arkadaşlar :) 3-4 günlük sıkı çalışmanın sonucu bu şekilde oldu. Bir süre gelişimimi burda paylaşacağım belki örnek olurum.

Eki Görüntüle 1008492
Merhablar. Gelişimimi bu konu üzerinden paylaşacağımı söylemiştim. Gerçekten sıkı çalışıyorum. Her gün en az bir saatimi AIMLAB'a ayırıyorum. Bazen dereceli oyuna da giriyorum. Bir gün hız çalışması yaptıysam ertesi gün takip çalışması ertesi gün farklı bir çalışma şeklinde kendime bir program oluşturdum. Ve artık oyunu daha iyi oynuyorum. Yeni rekorum ise 22 :) Vandal silahı ile farenin tek bir tıkıyla orta seviye botlara attığım hs sayısı. Ancak hala demir ligindeyim. Artık oyunları taşıma vakti bahar dönemi bitsin lig kasmaya başlayacağım.

Eki Görüntüle 1020554
Senin adına sevindim dostum. Sprey atmak gibi basit şeyleri de öğrendikten sonra minimum altına çıkarsın diye düşünüyorum. İyi oyunlar.

Bugün 24 Mayıs. Neredeyse 1 ay olacak. Durum: Orta seviyede attığım headshot sayısını artık en zor seviyede atıyorum :D Aldığım oyuncu ekipmanları beni bir üst seviyeye atlattı. G203 ve Steelseries QcK Mousepad kullanmaya başladım. Eskisi kadar sık antrenman yapmıyorum ama herkes gelişimime şaşırıyor. Yüksek ihtimalle bu sondan bir önceki paylaşımım olur bu konuda. Sonuç: Çalışırsanız olamayacak bir şey yokmuş dostlar. Dandik bir oyunda bile başarılı olabilirsiniz.
Ekran görüntüsü 2021-05-24 040423.jpg

Zor modda olduğunu tekrar vurgulayayım. Bir ay önce orta modda zar zor bu sayıya ulaşırdım.

Geri
Yukarı