AIM geliştirilebilir mi?

Şimdi söyleyeceğim şeyin hiç değilse bende etkisi var: 2 bilgisayar üzerinden 1 oyun - CS:GO -denedim. 40 FPS aldığım "pc"de 283 puan -ölüm maçı- 140+ FPS aldığım bilgisayarda ise 365'lere kadar çıktı. Yani FPS ve "drop"suz oyunlarında çok etkisi var.

Hocam oynayın, oynayın, oynayın başka çözüm yok. 2014 yılında Cs:Go ilk kez oynadığımda bende böyle düşünmüştüm. Oynadıkça açıldım 12 bin saatim var yaklaşık hala oynadıkça gelişiyorum.

edit: bana kalırsa aimlabs falan hikaye hiçbir katkısı olmadı bana deathmatch girin aim için

AimLab iyi bir seçenek. Bir yerden sonra her şey senin soğukkanlı olmana ve reflekslerine bakar. Ayrıca Valorant'da önemli olan burst sıkmak ve one tap-two tap atabilmek.

Durum bu :D çalışırsam bir şeyler gelişir mi? Hani ben diyorum ki en azından arkadaş çevresiyle toplanıp oynadığımızda dalga geçilmesin, yeter. Ne önerirsiniz?
Farem: Logitech M171 Wireless mouse.

Eki Görüntüle 1001758
Hayır AIM genetiktir. Mesela benim babam sapanla aimde iyidir babası da tüfekle avcılık yapıyormuş zaten :D

Ciddi olmak gerekirse Aim Lab ya da Aim Beast kullanarak geliştirebilirsin

düzgün bir kablolu mouse al 800 dpı olsun, oyun içi hassasiyetini 0.3-0.6 aralığında tut ve bu aralığa alış. Şuanki mouse'un 1000 dpı ve hassasiyetin de çok yüksek bu şekilde çok zor vurursun. Mouse'u alana kadar hassasiyeti düşürebilirsin şimdilik. Alışmak biraz zaman alır
Ben de tam bu ayarları arıyorum hocam, herkesin eline tarzına göre değişir ama ortalama bir şey vardır illa diye, sağol. Normalde bilgisayarda kolumu hareket ettirmeye üşendiğim için hassasiyeti artırıyorum, o yüzden oyunlarda da öyle alışmışım sadece bilek kullanıyorum. G102 veya Rival 3 önerir misin benim gibi birine?

Durum bu :D çalışırsam bir şeyler gelişir mi? Hani ben diyorum ki en azından arkadaş çevresiyle toplanıp oynadığımızda dalga geçilmesin, yeter. Ne önerirsiniz?
Farem: Logitech M171 Wireless mouse.

Eki Görüntüle 1001758

Hocam siz ne yaptınız mermileri boşa sıksanız büyük ihtimalle daha fazla robot gider (!)
Aim Lab girebilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir de bu videoya bakın.
Not: Maç gireceksen derecesiz girebilirsiniz.

Hocam siz ne yaptınız mermileri boşa sıksanız büyük ihtimalle daha fazla robot gider (!)
Aim Lab girebilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir de bu videoya bakın.
Not: Maç gireceksen derecesiz girebilirsiniz.
Hep derecesiz giriyordum. Tek kolsuz olan ben olamam heralde diyip bir özgüvenle dereceli maç oynamaya başladım. Sonuç: İlk 5 maç lose, demir 3'e yerleştim ve hala oyun kazanamadım dünden beri 😂 Tek kolsuz benmişim.
Geliştirebiliniyormuş arkadaşlar :) 3-4 günlük sıkı çalışmanın sonucu bu şekilde oldu. Bir süre gelişimimi burda paylaşacağım belki örnek olurum.

Ekran görüntüsü 2021-05-05 133747.png

Merhablar. Gelişimimi bu konu üzerinden paylaşacağımı söylemiştim. Gerçekten sıkı çalışıyorum. Her gün en az bir saatimi AIMLAB'a ayırıyorum. Bazen dereceli oyuna da giriyorum. Bir gün hız çalışması yaptıysam ertesi gün takip çalışması ertesi gün farklı bir çalışma şeklinde kendime bir program oluşturdum. Ve artık oyunu daha iyi oynuyorum. Yeni rekorum ise 22 :) Vandal silahı ile farenin tek bir tıkıyla orta seviye botlara attığım hs sayısı. Ancak hala demir ligindeyim. Artık oyunları taşıma vakti bahar dönemi bitsin lig kasmaya başlayacağım.

Ekran görüntüsü 2021-05-12 215627.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı