Aim geliştirmek için günde 10 defa ölüm kalım atmak yeterli mi?

Herkesin aimi bir değil. Ne önersek boş. Kendine bi' hedef koy ve sürekli arttır. Aimlab'dan hazır antrenmanlar var, onları kullan.

Kanka bence ölüm kalım çok gereksiz bir şey yani adamlar her yerden çıkıyor aim geliştirilecekse Aim Lab'de geliştirilmeli Aim Lab'in Valorant'a özel çalışmaları var 2 tane ve çok yararlılar sadece 2.5 haftada günlük 40 50 dk çalışarak plat 3 gördüm ve altın 2 idim.

Konu dışı olacak ve verdiğim cevabı yadırgayacaklar da olacaktır ama profesyonel oyuncu değilseniz eğlence amaçlı bir oyunu bu kadar kasmanızdaki amaç ne? Hayatı bu kadar basite indirgeyip gelecekte çok pişman olursunuz hem manevi hem de maddi olarak. (babadan zengin değilseniz)
Aim geliştirmeyi bu kadar önemsediğinize göre arkadaşlarınızla oynamıyorsunuz ya da oynadığınız kişilere arkadaş denemez. Zamanınıza yazık, 5-10 oynayın ama zevk alarak oynayın extra 4-5 kill için zamanınızı çalmayın.

Helliantv'nin Valorant aim geliştirme videosunu her gün 2-3 defa uygularsanız 1 hafta içerisinde inanılmaz bir gelişim olacaktır.

Bu konuyu açtığınıza göre aiminiz sıkıntılı. Bunun çözümü de yok hocam Allah bizi yarattığında kol diye bir şey vermiş, bu kol herkeste var ve bu bahsettiğim somut kol. Harici olarak soyut olan, görünmeyen hatta tılsım olarak varsayabileceğimiz ikinci bir kol daha vermiş ama ne yazık ki insanlar evrimleştiği için özellikle homo erectuslardan sonraki nesillerde somut olarak kolu olupta soyut kolu olmayanlar çok fazla var, maalesef bunun önüne günümüzde ki ve önce ki bilim adamları olsun, medyumlar olsun, hitler olsun vs. çok uğraşlara rağmen geçemediler... Yani uzun lafın kısası içinde olduğunuz durum genetik bir şey hocam üzülmenize gerek yok isterseniz gidip babanıza sorabilirsiniz 1.3'te iyi değildim diyecektir o yüzden vakit öldürmeye gerek yok sizi hemen MOBA türüne alalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı