Aim geliştirmek

Elmas 3'ü başarı olarak görüyorsun ve bununla övünüyorsun, bir de gelip "aim çalışmanıza gerek yok isteyen vurur" diyorsun yani? Komikmiş, güldürdüğün için teşekkürler.

Hahahahahhahaa asıl siz beni güldürdünüz. Elmas 3'ü tabii ki başarı olarak görürüm zaten pek fazla rank kalmıyor :d cümleme başlamadan önce bence diyorum umarım türkçeniz sandığımdan iyidir.

Hahahahahhahaa asıl siz beni güldürdünüz. Elmas 3'ü tabii ki başarı olarak görürüm zaten pek fazla rank kalmıyor :d cümleme başlamadan önce bence diyorum umarım türkçeniz sandığımdan iyidir.
Elmas 3 ile yüksek elonun farkını bilmediğiniz apaçık belli, fazla yorum yapmaya gerek yok. Elmas 3 olup da oyun bilginizin fazla olduğunu düşünüyorsanız zaten daha fazla ilerleme katedemezsiniz, kendi başarınızla övünebilirsiniz, tebrikler. İsteyen vuruyor da o yüzden mi elmas 3'sün anlamadım?

Elmas 3 ile yüksek elonun farkını bilmediğiniz apaçık belli, fazla yorum yapmaya gerek yok. Elmas 3 olup da oyun bilginizin fazla olduğunu düşünüyorsanız zaten daha fazla ilerleme katedemezsiniz, kendi başarınızla övünebilirsiniz, tebrikler. İsteyen vuruyor da o yüzden mi elmas 3'sün anlamadım?

İsteyen istediğini yapmakta özgür ben sadece tamamen gereksiz olduğunu düşünüyorum ve düşüncemin de arkasındayım.
En önemli şey gamesensedir, isterseniz aimgod olun gamesense yoksa sürünürsünüz.
Bu arada oyun bilgim senden fazla ki aim çalışmadan yükseliyorum ve sen buna karşı çıkıyorsun herhalde saatlerce sağa sola fareni çevirdiğin için ve benim bunu yapmadığım için birazcık agresifsin :dd
millete oturduğun yerden laf atmaya devam.

Dostlarım biliyorum 2 gündür buna benzer 1 konu daha açtım fakat aklımda hala bazı sorular var :(.
Dostlarım şimdi sorum şu acaba ölüm kalım maçı atıp poligonda aim çalışarak mı daha çok gelişirim, yoksa Aim Lab ile mi hangisini yapmalıyım sizce?
Belki yardımı dokunur, inceleyebilirsin.
İsteyen istediğini yapmakta özgür ben sadece tamamen gereksiz olduğunu düşünüyorum ve düşüncemin de arkasındayım.
En önemli şey gamesensedir, isterseniz aimgod olun gamesense yoksa sürünürsünüz.
Bu arada oyun bilgim senden fazla ki aim çalışmadan yükseliyorum ve sen buna karşı çıkıyorsun herhalde saatlerce sağa sola fareni çevirdiğin için ve benim bunu yapmadığım için birazcık agresifsin :dd
Emin ol senden çok daha iyi bir seviyedeyim, madem olayın benimle hiçbir alakası yokken kendini benimle karşılaştırıyorsun, istiyorsan elomuzu karşılaştırmak için atıyım birkaç tane resim de egonu söndür biraz :D Diamond 3'sün, ne gamesenseinden bahsediyorsun? Umarım turnuvada falan karşıma gelirsin de bakarız kimin neyi yüksek. Komik gerçekten, önceki sezon gold plat olanın bile en azından immortal 20K olabildiği dönemde diamond 3 olup ''gamesenseim var'' diyerek övünüyorsun.

Bu arada oyun bilgim senden fazla ki aim çalışmadan yükseliyorum ve sen buna karşı çıkıyorsun :dd

Belki yardımı dokunur, inceleyebilirsin.

Emin ol senden çok daha iyi bir seviyedeyim, madem olayın benimle hiçbir alakası yokken kendini benimle karşılaştırıyorsun, istiyorsan elomuzu karşılaştırmak için atayım birkaç tane resim de egonu söndür biraz :D diamond 3'sün, ne gamesenseinden bahsediyorsun? Umarım turnuvada falan karşıma gelirsin de bakarız kimin neyi yüksek. Komik gerçekten, önceki sezon Gold plat olanın bile en azından immortal 20k olabildiği dönemde diamond 3 olup "gamesenseim var" diyerek övünüyorsun.

Sen neden bu kadar içerledin ki :dd

Yeni konular

Geri
Yukarı