Aim lab nasıl bir oyun?

Xprasa

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba sevgili Technopat kullanıcıları.
Ben CS:GO'yu 20 saat gibi bir şey oynadım.
Ve 20 saatin 16 saati botlarla oynadım.
Çünkü 2 kişiyi 15 dakikada vurabiliyordum 10 saatlik bir bot oynanışından sonra 5 dakikada 2 kişi öldürdüm.
Bu da çok iyi bir skor olmadığı için aimim gelişmesi için araştırma yaptım sonra aim lab gibi bir "oyun" buldum.
Aim lab nasıl bir aim geliştirme oyunudur, bilen varsa bir anlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aim Lab aslında bir oyun değil, mekanlar, silah şekilleri var. Bazı modları falan var, toplara vurma vb.. Çalıştıkça geliştiriyorsunuz aiminizi. Geliştirilmesi tam olarak bitmemiş bir uygulama kendisi, Pistol ve AWP mekanikleri biraz kötü. Kullanılmasını pek önermem.

Belirli antrenman modları var, içerikleri kendini geliştirmek istediğin alana göre değişiyor. Bazıları ses kasma, aim kaydırma, spray atma vb. gibi şeyler içeriyor. Antrenmanlardan aldığınız skora göre size bir rank veriyor ve gelişiminizi gözlemleyebiliyorsunuz. Farklı silahlar kullanarak, farklı haritalarda da oynayabiliyorsunuz.

Merhaba sevgili Technopat kullanıcıları.
Ben CS:GO'yu 20 saat gibi bir şey oynadım.
Ve 20 saatin 16 saati botlarla oynadım.
Çünkü 2 kişiyi 15 dakikada vurabiliyordum 10 saatlik bir bot oynanışından sonra 5 dakikada 2 kişi öldürdüm.
Bu da çok iyi bir skor olmadığı için aimim gelişmesi için araştırma yaptım sonra aim lab gibi bir "oyun" buldum.
Aim lab nasıl bir aim geliştirme oyunudur, bilen varsa bir anlatabilir mi?

Şimdi birçok karşı takımdan düşmanı bir arada düşün onların kafası gibi daireler çıkıyor onları vurmanı istiyor sadece mouse kabiliyetini arttırır ilk CS:GO'ya alıştıktan sonra aim lab geçersen senin için daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı