Aim nasıl gelişir?

İlk başta sürekli sens değiştir. Kendine en rahat hissettiğin sens değerini bul. Ondan sonra, en iyi ayarları bul (Crosshair, valoranttaki rakibin rengi, oynadığın ajanlar veya csde oynamak istediğin rol). Sonra oyna. Oyunu ne kadar oynarsan ve ayarlarınla ne kadar ustalaşırsan o kadar gelişirsin. Sürekli Deathmatch oynamanı önermem. Oyuna girmeden önce 1-2 dakika Aimlab, 1 oyun deathmatch yeterli. Kaybetmekten korkma ve sadece eğlenmeye oyna. Ciddi şekilde oynayıp eğlenebileceğin arkadaşların varsa onlarla oyun gir emin ol daha hızlı gelişirsin.

Birde, bol bol video izle. Grimi öneririm valorant oynuyorsan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aim geliştirmek için çoğu şeyi denedim en iyi yöntem hassasiyeti arkana dönebileceğin en düşük hassasiyete ayarlayacaksın sonra o hassasiyet ile bol bol oyun ve ölüm maçı atacaksın. Boş zamanlarında da bot vuracaksın. Ve hassasiyeti asla değiştirmeyeceksin.

Hocam sanırım Valorant'ta 1 yıl 800 DPI 0.22 kullanmıştım. Fakat yine kötüydüm.

Cidden daha önce açılmış konuları okumadan sürekli inadına yeni konu açıyorsunuz. "Aim Lab" gibi aim geliştirmenize yardımı dokunacak uygulamalar var, çoğunlukla farklı stabilize türleri de oluyor kendi içinde. Fakat bunlardan önemlisi oyunu ne kadar çok oynamanız, oyunun mekaniklerine fiziklerine özellikle de kendi hassasiyetinize alışmanız lazım. Örnek verecek olursam ben CS:GO oynarken ilk 1000 saatimde MG'den yukarı ranka çıkamamıştım fakat 2700 civarı saatim olduğunda Supreme'dim, yani aimim oynaya oynaya gelişti. Valorant'da da aynı şekil.

Cidden daha önce açılmış konuları okumadan sürekli inadına yeni konu açıyorsunuz. "Aim Lab" gibi aim geliştirmenize yardımı dokunacak uygulamalar var, çoğunlukla farklı stabilize türleri de oluyor kendi içinde. Fakat bunlardan önemlisi oyunu ne kadar çok oynamanız, oyunun mekaniklerine fiziklerine özellikle de kendi hassasiyetinize alışmanız lazım. Örnek verecek olursam ben CS:GO oynarken ilk 1000 saatimde Mg'den yukarı ranka çıkamamıştım fakat 2700 civarı saatim olduğunda Supreme'dim, yani aimim oynaya oynaya gelişti. Valorant'ta da aynı şekil.

Hocam inanın her şeyi denedim yok gelişemiyorum. Bu forumda en az 25 konuyu baştan aşağı okumuşumdur diğer forumları saymıyorum bile 🙂 bir umut belki farklı bir şey gelirde işe yarar diye bekliyorum.

Geri
Yukarı