Jett ultisi nasıl gelişir?

JETTİN ULTİSİ

Hectopat
Valorant evreninde en zorlandığım ajan sadece Jett. Her şeyi rahat kullanıyorken ultisini beceremiyorum, önümdeki adam vuramıyorum. Ultisi için önerebileceğiniz bir şey var mı?

Her durumda (zıpla, uç, kaç, koş, amuda kalk) tam ortaya vuruyor. Sen adamı vuramıyor değilsin, nişangahı adama götüremiyorsun. Yani yaşadığın şey Jett ultisine özel bir durum değil.

Antrenman modu iş görebilir. Aim Lab de hiç fena değil.

Valorant evreninde en zorlandığım ajan sadece Jett. Her şeyi rahat kullanıyorken ultisini beceremiyorum, önümdeki adam vuramıyorum. Ultisi için önerebileceğiniz bir şey var mı?
Jett ultisinde hiçbir durumda sekme olmuyor. Uzak menzildeki düşmana her zaman için sol tuş, çok yakın menzildeki düşmana ise sağ tuş ile vuruş yap. Nişan alma kabiliyetini geliştirmen bu konuda büyük bir önem taşıyor.

Cross'un adamın üzerinde olduğu sürece ıskalama şansın yok. Q ile uçarken de, bir yerden atlarken de hep sabit olarak cross'unun olduğu yere atar bıçağı.

Peki küçük cross veya büyük cross hangisi daha iyi olur?
En uzak menzillerde bile nişangâhınızın düşmanın kafasından büyük olmamasına özel gösterin. En ideal durum budur. Küçük oynamalar ile sizin kullandığınız çözünürlüğe uygun bir şeyler ayarlayabilirsiniz.

Oynaya oynaya ilk zamanlar ben hiç tutturamazdım. Simdi attığım gidiyor. Uzak yakın fark etmeden aim calısman lazım. Günde 15 dk olsa bile bir de. Sürekli Jett oyna.

En uzak menzillerde bile nişangâhınızın düşmanın kafasından büyük olmamasına özel gösterin. En ideal durum budur. Küçük oynamalar ile sizin kullandığınız çözünürlüğe uygun bir şeyler ayarlayabilirsiniz.

Alakası yok. Tamamen Crosshair alışkanlığı ile alakalı.

Geri
Yukarı