Aimim giderek kötüleşiyor

467838

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Konya
Yaklaşık 1 aydır aimim gitgide kötüleşiyor. Artık oyundan keyif alamayacak duruma kadar geldim. Normalde Valorant'ta 20'den aşağı kill almazken şu aralar 5-10 kill alıyorum. CS:GO'da ise kimseyi vuramıyorum. Bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 aydır aimim gitgide kötüleşiyor. Artık oyundan keyif alamayacak duruma kadar geldim. Normalde Valorant'ta 20'den aşağı kill almazken şu aralar 5-10 kill alıyorum. CS:GO'da ise kimseyi vuramıyorum. Bir öneriniz var mı?

Arkadaşın dediği gibi biraz ara verebilirsin.

Her şey aim değildir. Taktik, strateji de çok önemlidir. Ben Vampire Bloodhunt oynuyorum(battle royale türü). Aimim kötü olmasına rağmen 50 kere oyunu kazandım. Bazen hiç savaşa girmeyip, sadece son adamı öldürerek birinci olduğum bile oldu.

Tek bir oyuna öncelik verin önce. CS de kötü olmanızın bir sebebi de Valorant da oynamanız. Makanikleri farklı olduğu için alışma sorunu oluşuyor. 1 hafta CS de DM sunucularında takılın aiminiz gelismeye başlar. Ben kötü oynamaya başladım mı 128 tick DM sunucularına girip aim kasiyorum bana çok yardımı oluyor. Bir de surf yapmayı deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı