Air jordan alınır mı?

Meraklı Bilge

Centipat
Daha fazla  
Selam, ayakkabı alacağım. Air jordan alınır mı? Sizce yani o kadar para vermeye değer mi? Kullanan varsa ne zamandır kullanıyor yazabilir mi? Şu ana kadar hep çakma Nike giydim en fazla 1 ay sonra eskidiler. Malum TR ekonomisinde 1000 1200 TL ayakkabı var mıdır onerebiliceginiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka takıntım yoksa hakiki deri ve ortopedik bir ayyakkabıyı 500 - 600 liraya alabilirsin. Ayak sağlığı için iyidir.
Diğer tavsiyem de Puma veya Adidas'ın sneakerları. Gayet rahatlar. En son baktığımda 800 civarıydı ucuz olanlar ama şu an fiyatlar nedir bilemiyorum.
Air Jordan da para dert değilse alınabilecek bir ayakkabı.

Selam, ayakkabı alacağım. Air jordan alınır mı? Sizce yani o kadar para vermeye değer mi? Kullanan varsa ne zamandır kullanıyor yazabilir mi? Şu ana kadar hep çakma Nike giydim en fazla 1 ay sonra eskidiler. Malum TR ekonomisinde 1000 1200 TL ayakkabı var mıdır onerebiliceginiz?

Hocam açıkçası maliyeti 400₺ olan ayakkabıyı o kadar para vermek ayıp olmasın ama aptallıktır çakma bile giyebilirsiniz 200-400₺ bulunuyor.

Hocam açıkçası maliyeti 400₺ olan ayakkabıyı o kadar para vermek ayıp olmasın ama aptallıktır çakma bile giyebilirsiniz 200-400₺ bulunuyor.

1 ay sonra yıltılıyor. 1 yıl boyunca yeniden alsanız 12x200 = 2400. ya da bir tane orijinal alıp 2-3 sene rahat rahat giyersin.

Ondada haklısınız ama iyi kullanınca pek sorun olmuyor bana göre dedim zaten Türkiye'de her şey bu kadar pahalı olunca elden bir şey gelmiyor arkadaş kendi tercihi tabii ki.

Hocam ben ayakkabılarımi hep üstüne basarak çıkartıyorum belki ondan eskiyordur. Orijinal alsam bir şey olur mu olmaz mı diye sordum da herkes de çakma giyiyor sanırım birisi ben aldım güzel yazmadı.

Hocam merak etmeyin 1 TL para verince bırak üstüne basmayı her gün temizler bazen giymezsiniz bile :d

D vallahi güzel bir şey bulsam 1000 TL vereceğim de pişmanım ayakkabılarına baktım görüntüsü güzel değil Adidas'ta öyle sadece Nike güzel geliyor o da Recep babamız sayesinde 2000 TL'den başlıyor.

D vallahi güzel bir şey bulsam 1000 TL vereceğim de pişmanım ayakkabılarına baktım görüntüsü güzel değil Adidas'ta öyle sadece Nike güzel geliyor o da Recep babamız sayesinde 2000 TL'den başlıyor.
Pumanin* pişmanım yazmışım.

Jordan MA2, jordan Zoom separate ve huarache giyiyorum 3 ayakkabıda fiyatına değecek ayakkabılar rahat ve güzeller ancak çok pislenip duruyorlar özellikle huarache aşırı zor temizleniyor ama bunun dışında paranız varsa alınır. En az 1 yıl gideceğini düşünüyorum bunun dışında underarmour öneririm özellikle basket ayakkabıları çok hoşuma gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı