Air Jordan ayakkabıda renk uyumu nasıl?

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Bu ayakkabı nasıl? Beğendim açıkçası ama renginden dolayı arkamdan laf ederler diye tereddütte kaldım :D bu model kadın işi mi yoksa erkekler de gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ayakkabı nasıl? Beğendim açıkçası ama renginden dolayı arkamdan laf ederler diye tereddütte kaldım :D bu model kadın işi mi yoksa erkekler de gider mi?

Aynısını bugün mağazada gördüm 😃 bence gayet güzel kim ne derse desin. Beyazlı bir kombin yaparsanız güzel durur.

Renklerin kadın erkeği olduğunu düşünen birinin fikrini umursamana gerek yok.
Ben de pek umursamıyorum ama böyle düşünen insan sayısı az değil o yüzden çekiniyor maalesef.

Aynısını bugün mağazada gördüm 😃
Canlı görüntüsü nasıldı peki? İnceleme yorumunda birisi, resim aldatıcı gözüktü gerçekte böyle değil tarzı bir şey yazmış.

Ben de pek umursamıyorum ama böyle düşünen insan sayısı az değil o yüzden çekiniyor maalesef.

Canlı görüntüsü nasıldı peki? İnceleme yorumunda birisi, resim aldatıcı gözüktü gerçekte böyle değil tarzı bir şey yazmış.

Hocam ben öylesine bir mağazaya girdim 200 liraydı. Mağaza sahibi zaten bu çakma diyor. Çakması bile güzel renkleri aynıydı. Yorumu yazan arkadaş renk körüyse bilemem.

Boşver insnsları. Onları ilgilendiren bir durum yok. Gayet güzel ayakkabı. Muhtemelen sana sallayan insanlar replika adidas süperstarlardsb giyiyordur.

Hocam siz beğenmişsiniz o yeter. Diğerlerinin ne dediği pek de önemli değil açıkcası.
Ayakkabı süpermiş bu arada, ben de çok beğendim.

Kendi içinize sindiyse milletin ne dediğini umursamayın. Artık çoğu ürünün kadını erkeği kalmadı. Ben mavi tonlarını çok seven biri olarak net alırdım. Rengi çok güzel ve canlı belli ki. Ben buradayım diyor. Beyaz tişört veya gömlek altına jean giydiğinizde veya simsiyah giyip altına bu ayakkabıyı patlattığınızda çok güzel durur. Bir kadın olarak erkek reyonundan bile kıyafet alıp giydiğim oluyor. İnanın bana dümdüz bir şey giyseniz bile insanlar konuşacak bir laf bulur. İnsanları umursamak yerine kendinizi umursayın ve içinizden geldiği gibi yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı