Air Mouse her akıllı TV'de çalışır mı?

isod3m

Hectopat
Vestel 55U9500 akıllı TV var, merak ettiğim alışveriş sitelerinde satılan Air mouse'lar Wireless alıcı yardımıyla her akıllı TV'de çalışır mı, fare imleci kumanda ile hareket ettirilir mi, TV'nin Air mouse desteği olması şart mı? Teşekkürler.
Aldım air mouse kumanda, bu akşam gelecek, merak edenler için buraya sonucu yazacağım.

Son düzenleme:
Vestel 55U9500 akıllı TV var, merak ettiğim alışveriş sitelerinde satılan Air mouse'lar Wireless alıcı yardımıyla her akıllı TV'de çalışır mı, fare imleci kumanda ile hareket ettirilir mi, TV'nin Air mouse desteği olması şart mı? Teşekkürler.
Aldım air mouse kumanda, bu akşam gelecek, merak edenler için buraya sonucu yazacağım.

Çok iyi olur, çalışırsa kumandanızın markasını ve nereden aldığınızı yazabilir misiniz? Bende de Vestel TV var, ben de denerim.

çalıştı ancak benim aldığımdan mı bilmiyorum, fare imleci kendi kendine hareket ediyor, bir de Türkçe karakter yok klavyesinde, çok zor oluyor "i" harfini yazamıyorsunuz mesela, o yüzden tavsiye etmem, alırsam klavyesinde Türkçe karakteri olan, kaliteli bişey almak istiyorum

çalıştı ancak benim aldığımdan mı bilmiyorum, fare imleci kendi kendine hareket ediyor, bir de Türkçe karakter yok klavyesinde, çok zor oluyor "i" harfini yazamıyorsunuz mesela, o yüzden tavsiye etmem, alırsam klavyesinde Türkçe karakteri olan, kaliteli bişey almak istiyorum

Sanırım Türkçe klavyesi olan bir air mouse yok maalesef, ama yine de bir araştırmak lazım uzun uzadıya. Teşekkür ederim geri bildiriminiz için.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı