Airfree AirPods laptopa bağlanmıyor

Daha fazla  
Omthing airfree AirPods satın almıştım. Laptopuma bağlamak istiyorum ama laptopumun kendisinde Bluetooth özelliği olmadığı için bu özelliği USB yardımıyla kullanıyorum. İnternetten videolara baktım. Ayarlardan Bluetooth bölümüne girip cihaz ekle seçeneğini seçmem ve oradan kulaklığı bulup eşleştirmem gerekiyor ama sorun şu ki kulaklık gözükmüyor. Direkt Bluetooth üzerinden eşleştirince de hiçbir şey olmuyor. Kulaklık sağlam. Anne babamın telefonları üzerinde denedim gayet güzel bir kulaklık. Hatta kendi tuşlu telefonuma bile bağlanıyor tabii sesini ayarlayamıyorum ve dayanılmaz yüksek ses geliyor. Normal telefonlarda ayarlanıyor, tuşlu telefonda olmuyor sadece. Bu yüzden son seçenek laptopa bağlayıp kullanmak kaldı ve o da olmuyor. İade de edemiyorum kulaklığın kutusu aynı kahve paketleri gibi sadece yırtılmak üzere tasarlanmış bu yüzden mağazaya götürsem de kabul etmiyorlar. Tabii tüketici haklarıyla her türlü paramı alırım ama 200 TL için aylarca beklemeye değmez. Gereksiz uzun olmuş olabilir kusura bakmayın.

Acer Aspire 5552G-N954
Windows 8.1 Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığı kullanmak için mecbursun oyun oynamıyorsan Linux Mint Mate kur.
Ekran Görüntüsü 2022-03-04 01-53-33.png

Geri
Yukarı