Airfryer önerisi

Yldr37

Hectopat
Bizim emektar mikrodalga bozuldu. Mikrodalga yerine airfryer almayı düşünüyoruz, hem sağlık açısından hem de patetes kızartması vaseire çok fazla şey yapabilmesinden.

Özetle ilk defa alacağız bir öneri istiyorum sizden.

Cosori tam f/p şuan, ama eskiden mediamarkt'da iç haznesi yanıyor diye çok iade isteyen değişim isteyen oluyordu. Hâlâ olmuyor bildiğim kadarıyla ama dikkat etmek lazım.
Alabiliyorsan hemen hemen aynı fiyatlarda olan Xiaomi airfryer'ları al, haznesi daha küçük ama en azından bu problemleri yaşamazsın.

Cosori öneriyorum. Uzun zamandır kullanıyorum ve memnunum.
Bütçenize göre seçebilirsiniz:
İlk attığınızın litresi düşükte ikinci attığınbızmı yoksa Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız Fritöz Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu mu daha mantıklı olur

Cosori tam f/p şuan, ama eskiden mediamarkt'da iç haznesi yanıyor diye çok iade isteyen değişim isteyen oluyordu. Hâlâ olmuyor bildiğim kadarıyla ama dikkat etmek lazım.
Alabiliyorsan hemen hemen aynı fiyatlarda olan Xiaomi airfryer'ları al, haznesi daha küçük ama en azından bu problemleri yaşamazsın.
Hocam bize yüksek litre lazım 7 litre civarı Phillips modelini düşünüyorum siz ne dersiniz?

Bizim emektar mikrodalga bozuldu. Mikrodalga yerine airfryer almayı düşünüyoruz, hem sağlık açısından hem de patetes kızartması vaseire çok fazla şey yapabilmesinden.

Özetle ilk defa alacağız bir öneri istiyorum sizden.
Philips kullanıyorum. Cosori kullanan arkadaşlarımda var. Ama en beğenilen ürün bu. Hiçbir ek malzemeye duymadan sulu yemekte yaparsın. Temizliği hepsinden kolay.

Philips kullanıyorum. Cosori kullanan arkadaşlarımda var. Ama en beğenilen ürün bu. Hiçbir ek malzemeye duymadan sulu yemekte yaparsın. Temizliği hepsinden kolay.

Hocam bir de bunu mikrodalga gibi kullanabilir miyim borcam ile yemek ısıtmak için

Geri
Yukarı