AirPods 2 alınır mı?

OguzhanKucuk

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar AirPods 2. nesil alınır mı? Yoksa alırken biraz daha ekleyip 3. nesil mi almak mantıklı olur? iPhone kullanıyorum bundan ötürü bul uygulamasından her türlü cihaza erişim sağlayabildiğim için aksesuar tercihlerim arasında birinci sırada Apple var. O yüzden diğer markalara pek sıcak bakmıyorum.

Pro kullanıyorum ben. Kulak içi olmayanlar bana aşırı kötü geliyor. Alabiliyorsanız Pro alın, hem ses kalitesi hem fonksiyonel (gürültü engelleme, şeffaf mod, vs.) olarak çok daha üstün.

Fazla paran yoksa, yani zengin değilsen;alınmaz. Zenginsen, maddi durumun iyiyse neden olmasın. Bazıları gidip tek parasını ona yatırıyor. Bak işte o olmaz. En azından çok istiyorsanda airpods 1 al.
Bana hepsi mantıksız geliyor ama senin kararın.

Tavsiyem almışken pro alman olur. Airpods'u kullanana kadar çok saçma bir ürün olarak görüyordum. Sonra ücretsiz bir şekilde elime ulaştı ve gerçekten çok severek kullanıyorum. Fakat silikon olmayan modellerin temizliğinin sıkıntı olduğunu düşünüyorum. O açıdan pro daha rahat olur.

Tavsiyem almışken pro alman olur. Airpods'u kullanana kadar çok saçma bir ürün olarak görüyordum. Sonra ücretsiz bir şekilde elime ulaştı ve gerçekten çok severek kullanıyorum. Fakat silikon olmayan modellerin temizliğinin sıkıntı olduğunu düşünüyorum. O açıdan pro daha rahat olur.
Pro kullanıyorum ben. Kulak içi olmayanlar bana aşırı kötü geliyor. Alabiliyorsanız Pro alın, hem ses kalitesi hem fonksiyonel (gürültü engelleme, şeffaf mod, vs.) olarak çok daha üstün.

Peki ANC performansı gerçekten başarılı mı ?

Peki ANC performansı gerçekten başarılı mı ?
ANC ve şeffaf mod gerçekten çok başarılı. Uyumluluk, bağlantı ve fonksiyonellikten bahsetmeye gerek bile yok. iPhone ile birlikte kullanıldığında aşırı premium bir his veriyor. Hiçbir şey için efor sarfetmiyorsunuz, kulaklık kendiliğinden akıyor zaten. :)

Airpods 2 fiyatına asla değmez. Para verecekseniz ya Pro alın ya da başka markalara yönelin. (Pro kullanıcısıyım)

Airpods 2 kullanıyorum ve gayet memnunum. Kulaklık biraz kişinin kulak yapısıyla alakalı bir durum, Pro kullanamayıp 2 veyahut 3 kullanan insanlar var. Ben 2'den Pro'ya terfi etmeyi düşündüm ancak bazı insanların kulaklarından en ufak harekette çıktığına dair deneyimler okudum. 2'de böyle bir durum söz konusu bile değil, 1 kez bile kulağımdan düşmedi 2. nesil.

Airpods 2 kullanıyorum ve gayet memnunum. Kulaklık biraz kişinin kulak yapısıyla alakalı bir durum, Pro kullanamayıp 2 veyahut 3 kullanan insanlar var. Ben 2'den Pro'ya terfi etmeyi düşündüm ancak bazı insanların kulaklarından en ufak harekette çıktığına dair deneyimler okudum. 2'de böyle bir durum söz konusu bile değil, 1 kez bile kulağımdan düşmedi 2. nesil.
Proda 3 tane uç var. Uyumlu olanı kullanırsanız düşme gibi bir durum yok. Bir kez bile düşmedi kulağımdan. :) Asıl anlamadığım şey, kulak içi olmayan kulaklıklarla müzikten nasıl keyif alabiliyor insanlar...

Karşıt görüş amaçlı söylemiyorum fakat "Deneyimler okudum" cümlesi kurduğunuz yerde, sadece kendi kulağınızdan bir kere düşmediğini söylüyorsunuz. Yani bir tarafta genel kullanıcı deneyiminden bahsederken diğerinde kendi kişisel deneyiminizden bahsediyorsunuz. Bende de düşme gibi bir durum yaşanmadı. Airpods 2'yi kız arkadaşım kullanıyor, 2'mizde verdiği sesten memnunuz fakat bazı gerçekler var. Airpods pro sesi fullerseniz, dışarıdan kimse duyamaz. Ama 2.nesil de 50%'nin biraz üstüne çıktığınızda dışarıdakilere ses veriyor. Gene söylediğim gibi memnuniyetten bahsetmiyoruz, 1500-1700 TL vereceğiniz bir kulaklığın en azından slikonlara, ANC'leri ve etrafına ses vermemesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı