Airpods 2 vs. Airpods 3

Thersha

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Apple'ın öğrenci indirimi kampanyasının yanında iPad veya Macbook serilerinden alanlara Airpods 2 hediye ediliyor. Yaklaşık 1000₺ farkla Airpods 3, yaklaşık 2.500₺ fark ile de Airpods Pro alınabiliyor. Öncelikle Airpods Pro'yu eliyorum çünkü zaten silikonu olan Buds 2 kulaklığa sahibim. Airpods 3 kulaktan düşüyor vs. deniliyordu siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

AirPods 2 pek beğendiğim bir ürün değil sadece logoya para veriyorsunuz performansı hiç 2K'lık bir ürün gibi değil. AirPods 3'ü ise deneyimlemedim o yüzden yorum yapamıyorum ama bence Air pods serisi Pro modeli dışında pek iyi değil.

AirPods 2 pek beğendiğim bir ürün değil sadece logoya para veriyorsunuz performansı hiç 2K'lık bir ürün gibi değil. AirPods 3'ü ise deneyimlemedim o yüzden yorum yapamıyorum ama bence Air pods serisi Pro modeli dışında pek iyi değil.
Bende almam normalde zaten, Buds 2'ye sahibim gayette memnunum fakat bedavaya veriyorlar Airpods 2'yi. Bakalım farklı yorumlar gelirse çözeriz işi.

Airpods3 kullaniyorum, kulaktan dusme sorunum hic olmadi, gayet memnunum.
Onlar duzgun aciyla takamamistir, takilis sekli farkli.
Kulak ici versiyonu rahatsiz bence.

Kesinlikle terchinizi Airpods 3'den yana kullanin. Sizi daha cok memnun edecektir. Baslari olsun, uzamsal ses secenekleri olsun benim gibi her seyi yuksek sesle dinleyen/izleyen birisini bile cok fazla tatmin ediyor ve yukarida arkadasin da dedigi gibi kulaktan dusme problemi ben de yasamadim.

Zaten şu an aklıma geldi de sanki kulaktan düşme muhabbeti AirPods 2. nesilde vardı diye hatırlıyorum. O yüzden AirPods 3'te AirPods Pro'ya benzer bir tasarıma gidilmişti.

Kesinlikle terchinizi Airpods 3'den yana kullanin. Sizi daha cok memnun edecektir. Baslari olsun, uzamsal ses secenekleri olsun benim gibi her seyi yuksek sesle dinleyen/izleyen birisini bile cok fazla tatmin ediyor ve yukarida arkadasin da dedigi gibi kulaktan dusme problemi ben de yasamadim.
Zaten sırf uzamsal ses için alınır gibi ya 😀 Teşekkürler.

Babalar gününde babama AirPods 3 almıştım günde yaklaşık 1 saat ben kullanıyorum. Aşırı dandik bir kulaklık. Hareket etmeye gelmiyor pat diye düşüyor. Dışarıdan çok ses alıyor sesi çok açınca da ses kalitesi aşırı kötü oluyor. Uzumsal ses gereksiz bir özellik bence. Sennheiser gibi markalar dururken almayın önermem.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı