AirPods 2 deneyiminiz nasıl?

Yani toplu taşıma araçlarında, dışarıda vs. her yerde dinliyorum. Öyle aman aman vermiyor. Çok kalabalık ortamlarda da sesi alır tabii.

Yani toplu taşıma araçlarında, dışarıda vs. her yerde dinliyorum. Öyle aman aman vermiyor. Çok kalabalık ortamlarda da sesi alır tabii.
Ses kalitesinin iPhone kutusunun içinden çıkan kulaklıkla aynı olduğunu da yazanlar olmuş. Bunun hakkında yorumunuz nedir?

Ses kalitesinin iPhone kutusunun içinden çıkan kulaklıkla aynı olduğunu da yazanlar olmuş. Bunun hakkında yorumunuz nedir?
Ben ses kalitesinden anlamayan birisiyim. Ses cızırtılı gelirse kötü derim. EarPods kenarda duruyor. Bir iki kere dinleyip kenara attım.

Onları söyleyen kim? :D Böyle bir şey duyarsam tabii gülmek zorunda kalırım. Kayıpsız + Dolby Atmos ile kusursuz müzik deneyimi sunuyor bana göre.

Ben ses kalitesinden anlamayan birisiyim. Ses cızırtılı gelirse kötü derim. EarPods kenarda duruyor. Bir iki kere dinleyip kenara attım.

Onları söyleyen kim? :D Böyle bir şey duyarsam tabii gülmek zorunda kalırım. Kayıpsız + Dolby Atmos ile kusursuz müzik deneyimi sunuyor bana göre.
Yorumlarda yazmışlar kafamı karıştırdı biraz hocam. Teşekkürler cevap için.

Yorumlarda yazmışlar kafamı karıştırdı biraz hocam. Teşekkürler cevap için.
Yorumlara pek takılmayın hocam. Keyfinize bakın. Hayırlı olsun ve güle güle kullanın.

2,5 yıl kadar kullanıp sattım. Bir sorunuz varsa bilgim yettiğince cevaplayabilirim.
Üstte tüm sorularım var hocam. Başlıca şunlar: Ses kalitesi ve dışarıya ses vermemesi. Aynı şekilde dışarıdan çok ses almaması benim için önemli. iPhone ile uyumu ve uzun ömürlü olması açısından tercihimi bu yönden kullandım.

Üstte tüm sorularım var hocam. Başlıca şunlar: Ses kalitesi ve dışarıya ses vermemesi. Aynı şekilde dışarıdan çok ses almaması benim için önemli. iPhone ile uyumu ve uzun ömürlü olması açısından tercihimi bu yönden kullandım.
Ses kalitesi bundan daha iyi bir kulaklık dinlememiş birisi için mükemmel diyebilirim. Gayet dengeli, temiz, vokallerin diğer frekanslar arasında kaybolmadığı güzel bir ses deneyimi sunuyor. Apple ses konusuna her zaman önem göstermiştir zaten, ses olarak berbat bir ürününü pek bulamazsınız. Kulağınız daha iyisine alışkınsa tatmin etmeme ihtimali var sadece.

Dışarıya sessiz ortamdaysanız %70-75'ten itibaren ses vermeye başlar. Dışardan da çok ses alır. Çünkü yapısı earbuds tipinde. Yalıtımlı olmadığından bu iki konuda dezavantajı var. Örneğin uçakta, toplu taşımada falan ben kullanamıyordum ve yanıma izolasyonlu kulaklıklarımdan birini alıyordum.

iPhone ile uyumu kusursuz. iPhone'un yanına alınabilecek en güzel aksesuar bence. Bu maddeyi daha fazla uzatmayayım çünkü net yani, kusursuz.

Uzun ömürlülük olarak temiz kullanıma da bağlı olmakla beraber pili ölene kadar sizinle yaşayacak bir cihaz diyebilirim. Öyle hemen bozulacak ürünler değiller. Ben 2,5 yıl kullandım, en ufak bir arızasını görmedim. Tabii kullanıma bağlı olarak artık pili eskisi kadar uzun gitmemeye başlamıştı. Pillerin doğasında olan bir durum. Bu doğal durum haricinde uzun ömürlülük olarak üzeceğini sanmam.

Geri
Yukarı