AirPods 2 için kılıf alınmalı mı?

Kılıf neyi koruyor Allah aşkına en son Nokia Lumia 625 cihazım ekran koruyucu varken ekranı kırılmıştı sonra bitirdim kullanmayı.

Çok küçük çizikleri sadece. Diğer türlü bir işe yaramıyor.

Kılıf neyi koruyor Allah aşkına en son Nokia Lumia 625 cihazım ekran koruyucu varken ekranı kırılmıştı sonra bitirdim kullanmayı.

30 TL'lik silikon bir telefon kılıfı bile kullansan yere düşürdüğünde arka camı koruyor ve sağlam bir ekran koruyucu alırsan basit düşürmelerde her türlü kurtarıyor. Benim durumumdada eğer kılıfım olsa bunlar yaşanmazdı.

Son düzenleme:
30 TL'lik silikon bir telefon kılıfı bile kullansan yere düşürdüğünde arka camı koruyor ve sağlam bir ekran koruyucu alırsan basit düşürmelerde her türlü kurtarıyor. Benim durumumdada eğer kılıfım olsa bunlar yaşanmazdı.
2016 da j5 almıştım kılıfsız kullandım 2020 ye kadar sonra note 8 aldım onu da iki ay önce kardeşime verdim kendim halen j5 kullanıyorum iki telefonda kaç kez yere düştü bilmiyorum ama hiçbir şey olmuyor hatta note 8 seyir halindeki arabadan camdan çıkmıştı gidip yerden almıştım sadece ufak çizikler var ekranlar tahmin ettiğinizden çok daha dayanıklı.

Aldım ve gayet güzel durdu 😅

Dosya Ekleri

• 7A771D8E-2E96-40BC-A69C-87B1FAE32A87.jpeg
    7A771D8E-2E96-40BC-A69C-87B1FAE32A87.jpeg
    68 KB · Görüntüleme: 69

Yeni konular

Geri
Yukarı