AirPods 2. nesil kulaklık Windows 10'da kopuyor

patlıcanadam

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben yaklaşık 1 yıldır babamın eski AirPods 2. nesil kulaklıklarını kullanıyorum. Bilgisayarda günde yaklaşık 4-5 saat vakit geçiriyorum ve bu sürede aralıksız olarak kulaklıklar Bluetooth ile bilgisayara bağlı oluyor. Ancak son 1 haftadır kulaklıkları bilgisayara bağladıktan yaklaşık 30 saniye sonra ses kesiliyor ve kulaklıklar kopuyor. Kulaklıkları sıfırlamayı denedim, üstelik bu hatayı Android telefonumda çok daha az yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, iyi günler dilerim.

Görev çubuğundaki arama kutusunda,
- Ses sorun giderici yazın, düzelt'i seçin ve sonuçlardan ses çalmayla ilgili sorunları bulun, ardından Ileri'yi seçin.
- Sorun gidermek istediğiniz aygıtı seçin ve sorun giderici aracılığıyla devam edin.

Sorun gidericiyi ses ayarlarından da başlatabilirsiniz.
Sistem > sistem > > ayarlar > sorun Giderme'yi seçin.

Bluetooth sorun giderici çalıştırabilirsiniz:

Başlat'ı seçin, ardından ayarlar > Update & Security > sorun Giderme'yi seçin. Diğer sorunları bul ve düzelt'te Bluetooth'u seçin ve sorun gidericiyi çalıştır'ı seçin ve yönergeleri izleyin.

Sorun devam ederse, daha fazla sorun giderme için bu destek makalesine başvurabilirsiniz. Bağlantı, Windows 10'daki Bluetooth sorunlarını nasıl gidereceklerine ilişkin adımlara sahiptir.

https://support.microsoft.com/tr-tr/windows/win...

Yeni konular

Geri
Yukarı