AirPods 2 ses kalitesi normal iPhone kulaklığı ile aynı mı?

Wexiar

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte B450M S2H Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER 6 GB, İşlemci: Ryzen 3 1200, Ram: 2x8 Gskill RipjawsV 3200 MHZ Ram, 1 TB HDD, 128 GB WD GREEN SSD
AirPods 2 almayı düşünüyorum fakat kafamı bir şey kurcaladı. Bazı yerlerde ses kalitesinin normal kablolu iPhone kulaklığının aynısı olduğunu yazanlar var. Genelde müzik dinleyeceğim için bu çok önemli. Kullananlar yorum yaparsa sevinirim.

Hayır tabiki dediğin olayı belki ilk nesil için demiş olabilirler fakat 2. nesiller çok daha iyi.
AirPods 2 almayı düşünüyorum fakat kafamı bir şey kurcaladı. Bazı yerlerde ses kalitesinin normal kablolu iPhone kulaklığının aynısı olduğunu yazanlar var. Genelde müzik dinleyeceğim için bu çok önemli. Kullananlar yorum yaparsa sevinirim.

Neredeyse birebir aynı. Çok dikkatli dinlenirse ufak farklar anlaşılıyor ama onu da her kulak ayırt edemez.
Oppo Enco Buds kullanıyorum hocam ve aralarında 1500 TL fark var. Bu kadar farka değmez mi yani?

Ben test ettim arada çok fark var bazıları aynı diyor ama bence çok fark var. AirPods çok daha kaliteli.

Amaç sadece müzik kalitesiyse bence değmez. Ama mikrofon ve genel anlamda iPhone ile iyi bir ikili olması açısından alınabilir.
IOS ile uyumu çok iyi. Fakat genel amacım müzik dinlemek.

Geri
Yukarı