AirPods 2 vs AirPods 3

HeyBeauu

Hectopat
Merhaba, iPhone 13 için kulaklık arıyorum. Benim için en önemli şey kulakta rahat olmasi. Genelde müzik, dizi film için kullanacağım. Ikisi arasinda kararsiz kaldım. Sizce hangi kulaklığı tercih etmeliyim?

3'ün kulaktan sürekli düştüğü yorumlari okudum o yüzden biraz çekiniyorum aslında. Var mı böyle bir durum?
Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım. Normalde Pro alacaktım 3 yerine ancak aktif gürültü engelleme ve silikon dolayısıyla vazgeçtim. Eğer 2 kulağınızdan düşmüyorsa 3'ün düşeceğini pek sanmam. Yapabiliyorsanız bir yerden bulup kulaklarınızda deneyin, her insanın kulak yapısı farklı.

Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım. Normalde Pro alacaktım 3 yerine ancak aktif gürültü engelleme ve silikon dolayısıyla vazgeçtim. Eğer 2 kulağınızdan düşmüyorsa 3'ün düşeceğini pek sanmam. Yapabiliyorsanız bir yerden bulup kulaklarınızda deneyin, her insanın kulak yapısı farklı.
Bir arkadaşımda Pro modeli var onu denedim baya rahat geldi aslında Pro almak daha mantıklı sanırım almışken.

Bir arkadaşımda Pro modeli var onu denedim baya rahat geldi aslında Pro almak daha mantıklı sanırım almışken.
Tamamen size ve kullanımınıza kalmış. Ben dışarda yürürken/koşarken kullanıyorum genellikle, dışarıdan gelen sesleri duymam gerekiyor özellikle arabalar gibi. O yüzden Pro tercih etmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı