Airpods 2 vs Beats Studio Buds

Hocam iphone kullaniyorsaniz kesinlikle direk airpods alin iphone ozel cok fazla ozelligi var bide meraktan soruyorum iphone kac kullaniyorsunuz?
Peki ne gibi özellikleri var? iPhone 7 kullanıyorum.
Müzik dinlemek için Beats alın kafanız rahat olsun. En kısa sürede bende almayı düşünüyorum.
Film ve daha çok müzik ağırlıklı kullanacağım.

Şarkı durma şeyi pahalı olan her modelde var da bilmiyorum Apple'in bazı özellikleri kendi cihazlarına özel yapma gibi bir huyu var. Asistan şeyi de hepsinde var neredeyse ama Airpods Siri ile daha iyi çalışıyor sanırım.

Herkese merhabalar. 1200-1400₺ civarında kulaklık bakıyorum. Beats Studio Buds ile AirPods 2 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

Arada 400 TL gibi bir fark var ve kayda değer çok fark yok Beats alın benim tercihim.
Şarjı daha çok gider.
Beats yerine Sennheiser CX 400BT öneririm, çok daha iyidir. Veya ANC vs istiyorsanız Jabra Elite 75T veya Edifier NeoBuds.

Arada çok fark var şarj süreleri, kullanım süresi, gürültü engelleme önemli özelliklerdir.
Ve attıgınız modellerde bunlar iyi değil Beats'e göre. Attıgım karşılaştırmaya bakarsanız Beats her şekilde önde.
Saçma bir karşılaştırma yapmışsınız.

Son düzenleme:
Arada 400 TL gibi bir fark var ve kayda değer çok fark yok Beats alın benim tercihim.
Şarjı daha çok gider.

Arada çok fark var şarj süreleri, kullanım süresi, gürültü engelleme önemli özelliklerdir.
Ve attıgınız modellerde bunlar iyi değil Beats'e göre. Attıgım karşılaştırmaya bakarsanız Beats her şekilde önde.
Saçma bir karşılaştırma yapmışsınız.
Ben alacağım zaman aralarında 50-100₺ gibi bir fark vardı. Sonradan Apple ekosistemi oluşturmaya karar verdiğim için Airpods aldım. Yine de cevabınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı