AirPods 3. nesil alınır mı?

57'Alay

Kilopat
Daha fazla  
AirPods almayı düşünüyordum. 2 nesil, bugun haberlerdeki 3 nesil cıkacak diye bir haber gördüm. Kesin tanıtılır mı? 2 nesil almaktan vazgeçip beklemek daha mı mantıklı olur ve tam olarak ülkemizde tahmini hangi ay gelir satışa başlanabilir?

Nisan sonuna doğru satışı başlanır, yüksek ihtimalle de gelecek. Bekleyin bir şurada zaten 1,5 ay var. AirPods 2. nesil kullanıyorum ondan da gayet memnunum eğer çıkmazsa çok rahat alınır hatta indirimde yakalarsanız fıstık gibi olur. Ben ocak 2020'de almıştım 850TL'ye. Kullanıcı deneyimlerimi anlattığım konum da var konularıma girerek okuyabilirsiniz 1 yılı aşkındır kullanıyorum.

Bence 2. Nesil alın , fazla fark olmaz ayrıca pro dışında benzer olacaklardır nesiller birbiriyle, pro alinmayacaksa 2. Nesil alabilirsiniz
AirPods almayı düşünüyordum. 2 nesil, bugun haberlerdeki 3 nesil cıkacak diye bir haber gördüm. Kesin tanıtılır mı? 2 nesil almaktan vazgeçip beklemek daha mı mantıklı olur ve tam olarak ülkemizde tahmini hangi ay gelir satışa başlanabilir?

Bence 2. Nesil alın hemen çıkacağını sanmıyorum ayrıca Pro dışında benzer olacaklardır nesiller birbiriyle, Pro alinmayacaksa 2. Nesil alabilirsiniz

2 yılda bir çıkıyor hemen hemen. İlk AirPods iPhone 7 ile geldi 2. nesil iPhone XS zamanında çıktı. 3. Nesil de 12 zamanında çıkabilir.
2019 yılında çıkmıştı 2.nesil olanı.

Apple’ın mart ayının sonunda bir etkinlik yapacağı sızdırıldı. Muhtemelen o etkinlikte tanıtılacak. 2019’da Airpods 2. nesil martta tanıtılıp nisanda satışa çıkmıştı diye hatırlıyorum.

Tasarımı Airpods Pro’nun ucunda silikon olmayan hali gibi olacak deniyor. Bence beklemeye değer, belki ANC ile gelir.

Apple’ın mart ayının sonunda bir etkinlik yapacağı sızdırıldı. Muhtemelen o etkinlikte tanıtılacak. 2019’da Airpods 2. nesil martta tanıtılıp nisanda satışa çıkmıştı diye hatırlıyorum.

Tasarımı Airpods Pro’nun ucunda silikon olmayan hali gibi olacak deniyor. Bence beklemeye değer, belki ANC ile gelir.
Beklemeyi düşünüyorum hem boyutta kısalmış tatlı hoş durmuş.

Geri
Yukarı