AirPods 3. nesil alınır mı?

Hangisini tavsiye edersiniz?

• Airpods 2. nesil

Oy: 1 5,3%
  • Airpods 3. nesil

Oy: 18 94,7%

• Oy verenlerin toplamı
    19

Alpha345

Hectopat
iPhone 7 kullanıyorum ve kablosuz bir kulaklık almak istiyorum. Şu anda elimde kutudan çıkan kablolu kulaklık ve JBL T500BT var. Ek olarak kulak içi bir kablosuz kulaklık almak istediğimden AirPods 2. nesli düşündüm ancak biraz daha ekleyip 3. nesil almak istiyorum. 3. neslin ses kalitesi nasıl? Sizce almaya değer mi? Windows'ta da çalışır mı?

iPhone 7 kullanıyorum ve kablosuz bir kulaklık almak istiyorum. Şu anda elimde kutudan çıkan kablolu kulaklık ve JBL T500BT var. Ek olarak kulak içi bir kablosuz kulaklık almak istediğimden AirPods 2. nesli düşündüm ancak biraz daha ekleyip 3. nesil almak istiyorum. 3. neslin ses kalitesi nasıl? Sizce almaya değer mi? Windows'ta da çalışır mı?
Hocam iphone kullanmasanız galaxy buds 2 önerirdim ben xiaomi ile kullanıyorum ama ios'ta uygulaması yok. Arkadaşın 3. Nesli ile kıyasladığımızda kalite oldukça benzerdi bu yüzden kendi kulaklığımın ses kalitesini düşünerek 3. Neslin altına düşmenizi tavsiye etmem.

3 yıldır 2. nesil kullanıyorum yavaştan emekliye ayrılmak üzere sıkıntılar yaşamaya başladım bozulunca tam olarak 3. nesile geçeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı