AirPods 3. Nesil alternatifi kulaklık önerisi

gmaschine

Hectopat
Yer
İzmir
Aktif gürültü engelleyicisi olan, AirPods 3 fiyatlarında alınabilecek kaliteli BT kulaklıklar önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata alinabilecek en iyi kulaklık Sony WF-1000xm4. ben de oyle yaptim yaklasik 1 aydir kullanıyorum her seyiyle cok memnunum.

Teşekkürler hocam. Benim sol kulağım biraz sıkıntılı genelde kulaklıklar olmuyor. AirPods, Sennheiser vs cok denedim arkadaslarımdan hicbiri durmadı. Oppo Enco Buds var bayağı kücük oldugu icin oldu mesela. Bu kulaklığı deneyebileceğim bir yer vs var mıdır? Medimarktta Galaxy Buds'ları denettiriyorlar pis vs de olsa denemeden almak istemiyorum.

Teşekkürler hocam. Benim sol kulağım biraz sıkıntılı genelde kulaklıklar olmuyor. AirPods, Sennheiser vs cok denedim arkadaslarımdan hicbiri durmadı. Oppo Enco Buds var bayağı kücük oldugu icin oldu mesela. Bu kulaklığı deneyebileceğim bir yer vs var mıdır? Medimarktta Galaxy Buds'ları denettiriyorlar pis vs de olsa denemeden almak istemiyorum.

Olmazsa Amazon iade aliyor. Deneyip iade edebilirsiniz.

Çok sağ olun hocam

Hocam peki Beats fit Pro'nun eksiği nedir Sony'ye kıyasla? Apple entegrasyonu güzel duruyor. AirPods Pro'daki bazı özellikler de bulunuyor sanırsam? Özellikler bakımından farkları nelerdir acaba? @Görkem Say

Ses kalitesi ve ANC tarafinda Sony daha iyi. Ozellikle de ANC tarafinda. Ek olarak bu tarz kulakliklari gercek manada deneyimlemek istiyorsaniz elinizde iPhone varsa Apple Music kullanmanizi oneririm. Ayarlardan kayipsiz muzigi actiginiz an bambaska bir boyuta geciyorsunuz.

Ses kalitesi ve ANC tarafinda Sony daha iyi. Ozellikle de ANC tarafinda. Ek olarak bu tarz kulakliklari gercek manada deneyimlemek istiyorsaniz elinizde iPhone varsa Apple Music kullanmanizi oneririm. Ayarlardan kayipsiz muzigi actiginiz an bambaska bir boyuta geciyorsunuz.

Yardımlarınız icin cok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı