AirPods 3. nesil kutusunun şarjı çok hızlı bitiyor

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Çarşamba günü şarja taktığım AirPods 3. nesilimin kutusunun şarjı %100'dü bugün. 1 buçuk saat kadar kullandım kulaklığımı ve kulaklığın şarjı %75-80'e kadar düştü. Hani 30 saat dinleme süresi vardı bunun? 1 saat kullanmama rağmen kutusunun %20 şarjını yedi. Cihazım orijinal ve sadece 1.5 aylık. Alındığı ilk günden beri böyle hızlı bitiyordu ama ben geçici bir sorundur diye çok takmamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Servise uğrayıp bırak testlerini yapsınlar benim de kulaklığımın solu sağdan önce bitiyordu şarjı değişim yaptıklar.

Yazıda orijinal olduğunu yazmıştım. Ürünü Vatan Bilgisayar'dan aldık.

Servise uğrayıp bırak testlerini yapsınlar benim de kulaklığımın solu sağdan önce bitiyordu şarjı değişim yaptıklar.

Ürünü vatandan aldık ne yapmamız lazım önce vatana mı götüreceğiz yoksa direk Apple servisine mi? Bu arada internetten vatanın sitesinden almıştık.

Apple'a götürüp sorun varsa bunun servis raporunu alıyorsunuz. Sonra da Vatan'a götürüyorsunuz.

Hocam bilmediğim için soruyorum da Apple'a götürün derken herhangi bir teknik servisine mi yoksa Apple AMI gönderiyoruz. Ben İzmir de yaşıyorum ve burada troy var oraya da götürsem oluyor mu?

@beyemirs yetkili Apple servisine teslim et kendileri onarımını ya da değişimini yapıyorlar vatanada götürsen onlarda aynı şekilde yapacaklar servise teslim edecekler.

Çarşamba günü şarja taktığım AirPods 3. nesilimin kutusunun şarjı %100'dü bugün. 1 buçuk saat kadar kullandım kulaklığımı ve kulaklığın şarjı %75-80'e kadar düştü. Hani 30 saat dinleme süresi vardı bunun? 1 saat kullanmama rağmen kutusunun %20 şarjını yedi. Cihazım orijinal ve sadece 1.5 aylık. Alındığı ilk günden beri böyle hızlı bitiyordu ama ben geçici bir sorundur diye çok takmamıştım.
Çok uzun süre sonra yazıyorum, ancak o 30 saatlik süre kutu ile doldur boşalt yapıldığında geçerli, normalde 6 saat yani bir kulaklık için.

Çok uzun süre sonra yazıyorum, ancak o 30 saatlik süre kutu ile doldur boşalt yapıldığında geçerli, normalde 6 saat yani bir kulaklık için.

Hocam ben ürünü yetkili servisine gönderdim değiltirp ger verdiler sorun şarj kutusundaymış. Ben 2 kere 0-100 yapıyordum kulaklıkları bitiyordu. Gece 100 bırakıyordum sabah 85-90 oluyordu şarjı.

Geri
Yukarı