Airpods 3 vs Airpods Pro

MetinMumcu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar. Bir kulaklık almaya karar verdim ve kararım bu iki kulaklık arasında. Benim için önemli olan batarya, rahatlık ve iyi bir ses deneyimi. Genel olarak müzik ve video arada telefon görüşmesi. Bana en yakın kulaklık sizce hangisidir?

Merhaba. Bir kulaklık almaya karar verdim ve kararım bu iki kulaklık arasında. Benim için önemli olan batarya, rahatlık ve iyi bir ses deneyimi. Genel olarak müzik ve video arada telefon görüşmesi. Bana en yakın kulaklık sizce hangisidir?

iPhone 7 ve üstüyse Pro altıysa AirPods 3

Kendi kulağınıza takmadan hangisinin rahat olduğunu anlayamıyorsunuz maalesef. İki kulaklık da şekil olarak riskli. AirPods Pro alıp kulağından düştüğü için satıp AirPods 2. nesil'e geçen tanıdığım gibi AirPods 3. nesil kulağında bir türlü durmadığı için AirPods Pro'ya geçip rahat eden de tanıyorum. Genel olarak tavsiyem Pro.
Silikonsuzlar dış mekanda çöpe dönüyor.

Arkadaşlar tavsiyelerinizi aldım. Batarya olarak nasıllar, bir de bu Pro'daki artıları ve eksileri yazarsanız çok memnun olurum. Bir de bu kulaktan düşme muhabbeti çok var. Onu çoğu kişi yaşıyor mu? Çünkü kulaklıkları genelde dışarıda kullanacağım için sıkıntı olabilir.

Merhaba. Bir kulaklık almaya karar verdim ve kararım bu iki kulaklık arasında. Benim için önemli olan batarya, rahatlık ve iyi bir ses deneyimi. Genel olarak müzik ve video arada telefon görüşmesi. Bana en yakın kulaklık sizce hangisidir?

Kesinlikle AirPods Pro.
Arkadaşlar tavsiyelerinizi aldım. Batarya olarak nasıllar, bir de bu Pro'daki artıları ve eksileri yazarsanız çok memnun olurum. Bir de bu kulaktan düşme muhabbeti çok var. Onu çoğu kişi yaşıyor mu? Çünkü kulaklıkları genelde dışarıda kullanacağım için sıkıntı olabilir.

AirPods Pro'nun bataryası daha iyi kulak hiç düşme olayı duymadım.

Hocam ben iki ürününde kullandım. Benim kulak yapıma uymadığı için ikisinide iade ettim. Pro kulağımda iyi duruyor rahat fakat 1 saat sonra kulağımda terleme çok yaptı. 3 de ise 1 saat kullanımdan sonra silikonsuz olduğu için acıtmaya başlıyor. Ses kalitesi olarak ses yalıtımından dolayı daha iyi ama çok sesli yerde kullanmıyorsan 3 ünde ses kalitesi çok iyi. Proda pil süresi bana düşük geldi. 3 e göre tek kullanımda 2 saat daha fazla kullanıyorsun. Taşıma olarak ikisinde rahat fakat 3.nesil kutusu çok daha küçük. Açıkçası 3. Nesil fiyatını çoksa haketmiyor. Prodaki anc özelliği fiyatını hakediyor tr şartlarında.
Ayrıca ben Amazon’dan aldım kulaklıkları çizik filan hiç birşey yapmazsan ambalajı sökülse daha iade alıyorlar.

Airpods Pro kullanıyorum, elbette ANC si olsun ses kalitesi olsun iyi kulaklık ancak arkadaşımın 4 yıldır kullandığı 120 liralık xiaomisiyle arasında 4380 liralık bir fark yoktu 500 tl yi aşmayın bence.

Geri
Yukarı