AirPods alınır mı?

Ben de 2.nesil var. Yıllardır kullanıyorum,sıfır almıştım. Hiç pişmanlık yaşamadım. Ki bozulmadığı sürece satmayacağım. Çok rahat,android de bile çalıştırıyor. Miss

Hocalarım peki kulaklığın şarjı ne kadar gidiyor? Ben kulağımdan kulaklık düşürmeyen biriyim. Yani hiç düşmüyor o derece. Günde 16 saat kadar kulağımda. Bunun şarjı bana yeter mi? Kaç defa şarj kutusuna takmam gerekir?
Benimki 2-3 günde bir şarj istiyor ama çok değişiyor yine. Bence çok iyi gitmiyor. Gürültü önleme çok kullandığımdandır belki. Her gün veya 2 günde bir şarja koyacak şekilde hesapla. Gün içinde de hiç kulaklıkların şarjı bitmedi. Sende de bitmez diye düşünüyorum, en kötü 5 dk kutuya koysan bile çok hızlı şarj olur.

Kutusunu 2 günde bir şarja bırakıyorum. Kulaklık kulağımdan hiç çıkmıyor adeta. Mesela tuvalete falan gidince şarja koyuyorum (5 dakikalık kutuda durma süresine karşılık 1 saat performans sağlıyor) pil konusunda da problem yaşadığımı söyleyemem. Ki buna ek olarak ios 17 ile beraber adaptive noise cancellation inanılmaz bir şey. ek olarak foam alıp gürültü engellemeyi uçuk bir seviyeye çıkarabilirsin.
Foam ne oluyor hocam?

Benimki 2-3 günde bir şarj istiyor ama çok değişiyor yine. Bence çok iyi gitmiyor. Gürültü önleme çok kullandığımdandır belki. Her gün veya 2 günde bir şarja koyacak şekilde hesapla. Gün içinde de hiç kulaklıkların şarjı bitmedi. Sende de bitmez diye düşünüyorum, en kötü 5 dk kutuya koysan bile çok hızlı şarj olur.

Foam ne oluyor hocam?
1705488334907.png

Hocam şu şekil izolasyon malzemelerinden yapılan kulağı tamamen dolduran köpüklerden bahsediyordum.

Geri
Yukarı