AirPods alınır mı?

icasilverballers

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Sizden bir konuda tavsiye isteyeceğim. Şu an halihazırda 3 ay önce aldığım JBL Wave Buds isimli kulaklığı kullanıyorum ve bazı problemler yaşamaya başladım. En yüksek seste kullandığım zaman dışarı o kadar ses veriyor ki otobüste yanımda oturan bir teyzenin "telefonun çalıyor" dediği bile oldu. Diğer sorun da kapağı olmadığı için en ufak bir darbede şarj dişleri riske giriyor. Kedim sürekli kulaklığı komidinden aşağı attığı için şarj dişleri oynama başladı bile. Tozlanma meselesini saymama gerek bile yok ama benim için en büyük problem dışarı ses verme mevzusu oldu. AirPods alırsam tüm bu problemlerden kurtulurum diye düşünüyorum. Günün 16 saati müzik dinleyen bir insanım ve ses kalitesi, yüksekliği olarak da tatmin olmak istiyorum. Sizce AirPods alınır mı?

Hocam AirPods gayet iyi bir cihaz. Ancak ülkemizde maalesef seçenekler dahilinde olamıyor. En basitinden Samsung firması ülkemize özel her ürününde fiyatlandırma yaparken, Apple kapitalist sistemin en katı şirketlerinden olduğundan dolar kurunu kuruşu kuruşuna kullanarak ürünlerini olabilecek en pahalı ücretten satıyor. Samsung'un Buds FE ve Buds 2 Pro ürünü ile Apple'ın AirPodsları arasında zerre bir fark yok ancak aralarındaki fiyat farkı muazzam boyutta. Demek istediğim şey fiyata göre alım yapacaksanız bunu yapmayın. YouTube ve Hepsiburada üzerinde tonlarca inceleme mevcut. İyice araştırmanızı yapın.

Merhaba arkadaşlar. Sizden bir konuda tavsiye isteyeceğim. Şu an halihazırda 3 ay önce aldığım JBL wave Buds isimli kulaklığı kullanıyorum ve bazı problemler yaşamaya başladım. En yüksek seste kullandığım zaman dışarı o kadar ses veriyor ki otobüste yanımda oturan bir teyzenin "telefonun çalıyor" dediği bile oldu. Diğer sorun da kapağı olmadığı için en ufak bir darbede şarj dişleri riske giriyor. Kedim sürekli kulaklığı komidinden aşağı attığı için şarj dişleri oynama başladı bile. Tozlanma meselesini saymama gerek bile yok ama benim için en büyük problem dışarı ses verme mevzusu oldu. AirPods alırsam tüm bu problemlerden kurtulurum diye düşünüyorum. Günün 16 saati müzik dinleyen bir insanım ve ses kalitesi, yüksekliği olarak da tatmin olmak istiyorum. Sizce AirPods alınır mı?

Apple'in hiçbir ürünü alınmaz. Ondan çok daha yeni nesil çok daha yüksek model telefonlar bilgisayarlar kulaklıklar var. İnsanlar Apple'ı sırf marka olsun alıyor.

Apple'in hiçbir ürünü alınmaz. Ondan çok daha yeni nesil çok daha yüksek model telefonlar bilgisayarlar kulaklıklar var. İnsanlar Apple'ı sırf marka olsun alıyor.

Hocam iPhone 8 Plus'ın akıcılığı ile aynı fiyattaki bir Samsung'un akıcılığı o kadar farklı ki. Üzerinden yıllar geçse de yağ gibi akıyor.

Geri
Yukarı